Auto – Hlušovice okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Hlušovice.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1Pohorelský Ján

1.9 km Chaloupky 2, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby autobazaru a čerpací stanice LPG.

2Pohorelská Marie

2.0 km Chaloupky 103, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby prodej autolaků, autobaterií, LPG.

3Šafranová Marcela

Nabízíme služby autoservisu.

4Pečínka Luděk

2.1 km Šternberská 89, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a zajistíme montáž, servis a revize LPG.

5CarAgent s.r.o.

2.1 km B. Martinů 107/2, Olomouc-Týneček
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

CarAgent s.r.o., se sídlem B. Martinů 107/2, 779 00, Olomouc-Týneček, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71384, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6Veselský Václav1 pobočka

Nabídka výměn propan-butanových lahví.

7Krejčí Jaroslav, zájezdová doprava

Poskytujeme služby opravy nákladních aut a autobusovou dopravu vnitrostátní i zájezdovou.

8Streck Gustav- AUTODOPRAVA Bohuňovice

2.7 km Pod lipami 570, Bohuňovice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu pro osobní, dodávkové a nákladní automobily.

9Xwash s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
2.8 km Na Sezníku 309/4, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme služby čištění automobilů.

10Sběrna Olomouc

2.8 km Na Sezníku , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz sběrny druhotných surovin. Výkup železa a barevných kovů. Dále i prodej a výměna propan-butonových lahví.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Hlušovice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Hlušovice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Hlušovice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Hlušovice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Hlušovice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.