Auto – Věrovany okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Věrovany.

1–10 firem z 661 nalezených Filtry

2Študent Zdeněk

242 m Věrovany 252, Věrovany Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu, pneuservisu.

3Hánečková Hana - úklidová služba

242 m Věrovany 67, Věrovany Bezdlužná

Čištění sedaček, koberců a interiérů automobilů. Dále i pronájem čisticího stroje. Otevřeno nonstop.

4AUTOCAR online s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
242 m Věrovany 222, Věrovany Bezdlužná

Eshop prodej pneumatik možnost osobního odběru doručení do 24 hod.

5Doveztodal s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(42)
5.6 km Náves 77, Majetín Bezdlužná

Dovoz aut, s kterým budete naprosto spokojeni. Pomůžeme vám vybrat spolehlivé auto z Německa podle vaších požadavků. Máme dlouholeté zkušenosti a stovky spokojených zákazníků. Auto jsme schopni přivézt rychle a přímo před váš dům.

6Merta Milan

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu.

7Indrák Dušan1 pobočka

6.4 km Charváty 180, Charváty Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu.

8Indrák Dušan- Ložiska1 pobočka

6.7 km Drahlov 174 , Charváty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej ložisek a řemenů.

9Šenk Jaroslav (pobočka Krčmaň)1 pobočka

7.5 km Krčmaň , Krčmaň Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice pohonných hmot.

10Shell Czech Republic a.s. (pobočka Krčmaň)199 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(59)
7.5 km Krčmaň , Krčmaň
Otevřeno do 24:00

Prodej pohonných hmot, olejů a maziv pro osobní i nákladní automobily a prodej průmyslových a leteckých paliv a maziv včetně vysokovýkonných syntetických výrobků. Mezinárodní platební karty k úhradě paliv, dálničních a silničních poplatků pro společnosti a nezávislé podnikatele.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Věrovany – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Věrovany.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Věrovany.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Věrovany.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Věrovany.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.