Auto – Újezd okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Újezd.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1Fortex - autoservis v.o.s.

Poskytujeme služby autoservisu a prodej náhradních dílů.

2Spáčil Tomáš

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu.

3Kovo družstvo Olomouc - KOVIN, družstvo invalidu

11.5 km Dukelských hrdinů 29, Hlubočky Bezdlužná

Historie firmy se datuje k 28. srpnu 1930 založením družstva drobných živnostníků. Postupně se firma rozšiřuje a zaměřuje činnost na zakázkovou a malosériovou výrobu v zámečnické a kovoobráběcí oblasti. Výrobní činnost firmy je převážně v oblasti komponentů pro ústřední vytápění, pastí na hlodavce…

4ERSIM KLABO s.r.o. - PŘÍVĚSY MORAVA

11.5 km Dukelských hrdinů 29, Hlubočky
Dnes už má zavřeno

ERSIM KLABO s.r.o. - PŘÍVĚSY MORAVA, se sídlem Dukelských hrdinů 29, 783 61, Hlubočky, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36781, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 6 - 9…

6HUNSGAS s.r.o. (pobočka Horní Loděnice)75 poboček

11.8 km Horní Loděnice 176 , Horní Loděnice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme sítě čerpacích stanic LPG. Nabízíme revize elektrických zařízení, uzemnění či kalibrace detekce úniku plynu.

7Minikár Klub Hlubočky v AČR

13.6 km Školní 89, Hlubočky Bezdlužná

Jsme autoklub a pořádáme závody.

8NOWAK ONDŘEJ

14.0 km Véska 1, Dolany u Olomouce
Dnes už má zavřeno

NOWAK ONDŘEJ, se sídlem Véska 1, 783 16, Dolany u Olomouce, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční…

9Šrámek Pavel, autoservis

Poskytujeme služby autoservisu, pneuservisu a odtahové služby.

10VENA - TRADE, s.r.o. (pobočka Bělkovice)13 poboček

15.6 km Bělkovice-Lašťany , Bělkovice Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice pohonných hmot.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Újezd – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Újezd.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Újezd.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Újezd.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Újezd.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.