Auto – Mrsklesy okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Mrsklesy.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1Šrámek Pavel, autoservis

Poskytujeme služby autoservisu, pneuservisu a odtahové služby.

2AutoCentrum Přáslavice - Jiří Zatloukal

2.2 km Přáslavice 334, Přáslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

AutoCentrum Přáslavice - Jiří Zatloukal, se sídlem Přáslavice 334, 783 54, Přáslavice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

3Autocentrum Přáslavice - Jiří Bartoněk

2.2 km Přáslavice 334, Přáslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autocentrum Přáslavice - Jiří Bartoněk, se sídlem Přáslavice 334, 783 54, Přáslavice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních…

4LAMMEL STAR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
2.3 km Kocourovec 2, Přáslavice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provozujeme čerpací stanici. Používáme moderní diagnostickou techniku, montujeme kvalitní náhradní díly Bosch a naši zkušení automechanici se pravidelně účastní technických školení. Systémově spolupracují s firmou Bosch, aby technické novinky a změny v…

5Stejskal Robert (pobočka Velká Bystřice)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
2.4 km Žižkova 502 , Velká Bystřice Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu a prodej pneumatik.

6Bečák Jaroslav

2.5 km Na Letné 623, Velká Bystřice Bezdlužná

Poskytujeme služby čištění interiéru vozidel.

7Šálková Lucie

Nabízíme služby internetový prodej osobních i nákladních pneumatik.

8Kostka Ctirad

2.8 km Na Letné 597, Velká Bystřice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu, pneuservisu.

9Minikár Klub Hlubočky v AČR

2.9 km Školní 89, Hlubočky Bezdlužná

Jsme autoklub a pořádáme závody.

10HDT Car s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
3.3 km Zámecké náměstí 777, Velká Bystřice Bezdlužná

Poskytujeme služby dodávky náhradních dílů pro automobily.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Mrsklesy – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Mrsklesy.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Mrsklesy.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Mrsklesy.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Mrsklesy.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.