Auto – Uničov okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Uničov.

1–10 firem z 661 nalezených Filtry

1Kukula Jaroslav- JK TOP LAC

211 m Medelská 148, Uničov Bezdlužná

Poskytujeme služby míchání autolaků, prodej autokosmetiky, tmelů a lepidel.

2Petřík Martin

228 m Šternberská 490, Uničov Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu a autoservisu.

3Urbánek František- Ferysport

264 m Střední 135, Uničov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme jízdní a horská kola Kellys, Author a Superior včetně servisu. Provádíme servis sportovního nářadí inSPORTline. Prodáváme součástky, doplňky, přívěsné vozíky, cyklooděvy, výživu pro sportovce a kulturistiku.

4Šimčík Jaromír, Ing.

279 m Šternberská 502, Uničov Bezdlužná

Nabízíme služby prodej náhradních dílů a autodoplňků.

5Martin Dušek1 pobočka

294 m Šternberská 488, Uničov Bezdlužná

Nabízíme profesionální renovaci povrchu laku, která mu navrátí původní vlastnosti, lesk a hloubku barvy. Provádíme důkladné čištění interiéru včetně čalouněných, textilních a plastových částí. Čištění a konzervace hliníkových disků kol, ošetření pneumatik, leštění světlometů. Vytváříme kvalitní…

6Svozil David - autoškola (pobočka Uničov)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
294 m Šternberská 455/37, Uničov Bezdlužná

Provoz autoškoly.

7Sajič Lubomír

299 m Stromořadí 1293, Uničov Bezdlužná

Poskytujeme služby autoškoly.

8Miroslav Drozd, DiS.

326 m Hrdinů 1158, Uničov Bezdlužná

Nabízíme služby autoservisu.

10AutoDEL

4.3
★★★★★
★★★★★
(106)
358 m Šumperská, Uničov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej, výkup, protiúčet a komisní prodej ojetých automobilů.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Uničov – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Uničov.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Uničov.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Uničov.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Uničov.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.