Auto – Tovéř okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Tovéř.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1Hebnar pneu Tovéř s.r.o.

396 m Tovéř 38, Tovéř
Dnes už má zavřeno

Dovozce nákladních, zemědělských a průmyslových pneumatik. Provoz autoservisu, pneuservisu a specializované opravny pneumatik. Poskytujeme mobilní servis em a nákladních pneu.

2TOMULI s.r.o.

1.0 km Toveřská 315/53, Samotišky Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kompozitních dílů pro automobilový i motocyklový sport.

3Mikš Milan

Poskytujeme služby opravy motocyklů, opravy aut.

4Sport parts s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(104)
1.2 km Bří. Lumierů 365, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Online prodej náhradních dílů pro závodní automobily. Nabízíme chladiče, ventilátory či silikonové a tlakové hadice, závodní převodovky, benzínová čerpadla, karburátory nebo oleje.

6PROKLEPNEME.CZ

1.3 km Samotišky, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PROKLEPNEME.CZ, se sídlem Samotišky, 779 00, Samotišky, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více…

7Pečínka Luděk

2.2 km Šternberská 89, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a zajistíme montáž, servis a revize LPG.

8CarAgent s.r.o.

2.6 km B. Martinů 107/2, Olomouc-Týneček
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

CarAgent s.r.o., se sídlem B. Martinů 107/2, 779 00, Olomouc-Týneček, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71384, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

9SCHNEIDER LADISLAV

2.7 km Elišky Junkové 279/4, Droždín-Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SCHNEIDER LADISLAV, se sídlem Elišky Junkové 279/4, 779 00, Droždín-Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: opravy silničních vozidel Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

10AUTO NAY SERVIS s.r.o.

2.7 km Elišky Junkové 287, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a prodej náhradních dílů.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Tovéř – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Tovéř.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Tovéř.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Tovéř.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Tovéř.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.