Auto – Velký Újezd okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Velký Újezd.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1NAREKO s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu.

2Šiška Dalibor

2.8 km Daskabát 177, Daskabát Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu, odtahové služby, autolakovny a pneuservisu.

4Horyl Svatopluk

2.8 km Daskabát 157, Daskabát Bezdlužná

Nabízíme lakýrnické práce.

5Shell Czech Republic a.s. (pobočka Daskabát)199 poboček

2.8 km Daskabát , Daskabát
Otevřeno do 24:00

Prodej pohonných hmot, olejů a maziv pro osobní i nákladní automobily a prodej průmyslových a leteckých paliv a maziv včetně vysokovýkonných syntetických výrobků. Mezinárodní platební karty k úhradě paliv, dálničních a silničních poplatků pro společnosti a nezávislé podnikatele.

6LAMMEL STAR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.1 km Kocourovec 2, Přáslavice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu. Provozujeme čerpací stanici. Používáme moderní diagnostickou techniku, montujeme kvalitní náhradní díly Bosch a naši zkušení automechanici se pravidelně účastní technických školení. Systémově spolupracují s firmou Bosch, aby technické novinky a změny v…

7Klapal Ivo1 pobočka

5.3 km Tršice 130, Tršice Bezdlužná

Poskytujeme služby prodej zimních a letních pneumatik, disků. Provoz autoservisu.

8Záděra Stanislav

5.3 km Tršice 257, Tršice Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu.

9oil TEAM a.s.13 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
5.3 km Tršice , Tršice Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice pohonných hmot.

10W8, s.r.o. (pobočka Tršice)4 pobočky

5.3 km Tršice, Tršice
Otevřeno do 24:00

W8, s.r.o., se sídlem Tršice, 783 57, Tršice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 31117, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2008. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci. Předmětem podnikání je: Výroba,…


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Velký Újezd – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Velký Újezd.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Velký Újezd.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Velký Újezd.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Velký Újezd.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.