Auto – Horka nad Moravou okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Horka nad Moravou.

1–10 firem z 661 nalezených Filtry

2Menšík Radim

129 m Vodní 28, Horka nad Moravou Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu.

3Cvetan Martin

Poskytujeme služby autoservisu, také autolakýrnické, karosářské práce.

4Cvetan Miroslav - C a V SERVICE

Nabízíme lakýrnické práce, lakování aut a motorek, opravy a renovace laků v nejvyšší kvalitě. Dále se zabýváme autoklempířstvím, karosářskými pracemi. V neposlední řadě do našeho portfolia zahrnujeme svařování, lepení a opravy motoplastů.

5Valenta Vladimír, autoklempířství

Nabízíme služby autoklempířství.

6CarColor s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
224 m P. Bezruče 38/12, Horka nad Moravou Bezdlužná

Provozujeme autolakovnu. Nabízíme autolakýrnické a karosářské práce. Dále provádíme svařování a opravy auto a moto plastů, lepení auto plastů. Zajišťujeme kompletní servis a běžnou údržbu automobilů všech značek. Připravíme rovněž vaše vozidlo na STK.

7Sedláčková Eva, prodej náhradní autodíly

Nabízíme služby prodej náhradních dílů pro osobní automobily.

8Lakomá Eva

Poskytujeme služby čištění koberců, sedaček, křesel a čištění vozidel.

9Sedláček Vlastimil, autodíly

Specializujeme se na výrobu náhradních karosářskych dílů pro osobní auta.

10ML TUNING, spol. s r.o. ( pobočka Horka nad Moravou)4 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(19)
603 m Olomoucká 39 , Horka nad Moravou Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu kloubových hřídelí.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Horka nad Moravou – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Horka nad Moravou.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Horka nad Moravou.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Horka nad Moravou.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Horka nad Moravou.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.