Auto – Bystrovany okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Bystrovany.

1–10 firem z 719 nalezených Filtry

1ARTCOM GROUP s.r.o.

420 m Bystrovany 201, Bystrovany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Buďte vítáni na našich stránkách Artcom group, Peugeot centrum. Z dob minulých si značka Peugeot vzala jen to dobré a stále k tomu přidává něco navíc, co si žádá doba. Zveme Vás do nově otevřeného autosalonu, kde se kola zastavila jen proto, abyste na nich odjeli a vydali se na své cesty. Na těch…

2STK nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.1 pobočka

1.3 km Hamerská 883/58a, Olomouc, Holice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme stanici technické kontroly a provádíme měření emisí pro osobní i nákladní vozidla, traktory, autobusy či přípojná vozidla. Prodej ekologických plaket SRN, Rakousko, Německo. Navštivte naše STK v Olomouci a Prostějově.

3FAST Integration, s.r.o. (pobočka Olomouc)7 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(92)
1.4 km Hamerská 708/58 , Olomouc

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu všech vozidel.

4Bereza Zdeněk - Begr (pobočka Velká Bystřice)1 pobočka

1.6 km Nádražní II 617, Velká Bystřice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou hliníkových motokufrů. Nabízím také i montážní sady, nosiče, zakázkové rámy a padáky, přeplášťování výfuků, svařování hliníkových dílů, nerezu a titanu.

5Koyo Bearings Česká republika s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
1.7 km Pavelkova 253/5, Bystrovany Bezdlužná

Zabýváme se výrobou řídících systémů pro automobily a ložisek.

6ALSAP s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(73)
1.7 km Pavelkova 222/2 , Bystrovany Bezdlužná

Specializujeme se na prodej náhradních dílů pro nákladní vozy.

7Zemědělské družstvo Unčovice, družstvo

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
1.7 km Pavelkova 222/2, Bystrovany Bezdlužná

Zemědělské družstvo Unčovice, družstvo, se sídlem Pavelkova 222/2, 779 00, Bystrovany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. DrXXIV 667, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1951. Pracuje u nás 100 - 199 zaměstnanců. Předmětem…

8Car service & Detailing

1.7 km Pavelkova 222/2, Bystrovany Bezdlužná

Car service & Detailing, se sídlem Pavelkova 222/2, 779 00, Bystrovany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9DRIVE-RITE.cz (pobočka Bystrovany)1 pobočka

1.7 km Pavelkova 222/2, Bystrovany Bezdlužná

DRIVE-RITE.cz, se sídlem Pavelkova 222/2, 779 00, Bystrovany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 206741, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

10AGROTEC SERVIS s.r.o.(pobočka Olomouc)3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
1.9 km Lipenská 1120/47 , Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby prodej nových a ojetých vozů Iveco, servis a odtahovou službu.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Bystrovany – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Bystrovany.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Bystrovany.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Bystrovany.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Bystrovany.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.