Auto – Slatinice okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Slatinice.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1S&S MOTORSPORT, s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a prodej osobních automobilů, náhradních dílů a doplňků.

2Mačák Martin

313 m Slatinice 38, Slatinice Bezdlužná

Poskytujeme služby opravy osobních, dodávkových a nákladních vozidel.

3Martin Mačák transport & spedice s.r.o.1 pobočka

313 m Slatinice 38, Slatinice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a nákladní dopravy.

4Slezák Pavel, autoservis

1.8 km Třebčín 253 , Lutín Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu.

5Mlčoch Milan

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
2.2 km Třebčínská 335, Lutín Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu.

6Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. (pobočka Lutín)2 pobočky

Naše společnost se zabývá těmito oblastmi podnikání: stavebniny – nákup a prodej stavebního materiálu, stavby – stavební práce v oblasti pozemního stavitelství a výstavby komunikací a průmyslových objektů, doprava – přeprava sypkých a paletových materiálů, přeprava strojů a speciální přeprava…

7K + K AUTO CENTRUM, spol. s r. o.

2.4 km Drahanovice 52, Drahanovice Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice, pneuservisu a myčky.

8Daška Jiří

2.4 km Drahanovice 212, Drahanovice Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservu a autoservisu.

9PLNÍRNA PB Drahanovice, s.r.o.

2.4 km Drahanovice 97, Drahanovice Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice LPG.

10Brhel Marek- Desta-servis.cz

2.4 km Drahanovice 174, Drahanovice Bezdlužná

Internetový prodej náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky. Nabízíme pneumatiky, kolečka pro paletové vozíky, nosné vidlice, motory či sedačky.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Slatinice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Slatinice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Slatinice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Slatinice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Slatinice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.