Auto – Olomouc okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 805 nalezených Filtry

1PRESTIGERENT s.r.o. (pobočka Olomouc)1 pobočka

Specializujeme se na dovoz amerických automobilů, motocyklů, čtyřkolek.

2MEIN AUTO s.r.o.

Poskytujeme služby prodej osobních automobilů.

3Andráši Jaromír

Poskytujeme služby prodej, servis a opravy dětských kočárků.

4Čadílek Pavel1 pobočka

308 m Sokolská 529/8, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment dětských kočárků, autosedačky a kojenecký a dětský textil.

5Carrera - car gallery s.r.o.

312 m Sokolská 579/15, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Carrera - car gallery s.r.o., se sídlem Sokolská 579/15, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71352, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

7GAME VLT s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu.

8Čadílek Pavel- KAROL - KOČÁRKY TAKO (pobočka Olomouc)1 pobočka

363 m Palackého 626/3 , Olomouc
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabízíme dětské kočárky, autosedačky, houpačky, kočárky pro panenky, lehačky značky TAKO a DYMEX. Prodáváme také dětský a kojenecký textil, zavinovačky, fusaky, láhve, šidítka. Provozujeme servis kočárků.

10Novotný Pavel - autoškola (pobočka Olomouc)1 pobočka

401 m Koželužská 563/1, Olomouc
Otevřeno od 15:30
Bezdlužná

Provádění výcviku všech skupin pro řízení motorových vozidel. Dále i školení řidičů a přezkušování všech skupin. Učebna je vybavena didaktickými pomůckami pro výuku v aktuální formě. Vlastníme stále rozšiřovaný a obnovovaný vozový park.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Olomouc – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Olomouc.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Olomouc.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Olomouc.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Olomouc.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.