Auto – Těšetice okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Těšetice.

1–10 firem z 810 nalezených Filtry

1Rudolf Beránek- BVB CZ

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
424 m Těšetice 34, Těšetice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod spotřebního materiálu a vybavení pro pneuservisy, autoservisy, autosalony a další. Opravné sady pneu, ventily, ventilové příslušenství, montážní pasty, nářadí, opravný materiál, TPMS senzor pneu a vyvažovací závaží.

2Nikl Jiří

424 m Rataje 3 , Těšetice Bezdlužná

Poskytujeme služby lakování a opravy karosérií.

3Zemědělské družstvo Těšetice

424 m Těšetice 34, Těšetice Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu.

4Novák Ivo

424 m Těšetice 198, Těšetice Bezdlužná

Poskytujeme služby montáží autofólií a tónování autoskel.

5Koupil Petr- Reno.indianmoto.cz

424 m Těšetice 224, Těšetice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový prodej náhradních dílů pro veterány, motocykly Indian či předválečné JAWA.

6Šálek Oldřich, autoservis

1.8 km Luběnice 46, Luběnice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu.

7Havránek Robert, autoservis

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
1.8 km Luběnice 10, Luběnice Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu, pneuservisu a odtahové služby.

8Botek Jaroslav, čerpací stanice2 pobočky

1.9 km Vojnice 48 , Těšetice Bezdlužná

Poskytujeme služby čerpací stanice pohonných hmot.

9Vojta Aleš

2.7 km Loučany 836 , Loučany Bezdlužná

Poskytujeme služby pneuservisu.

10NÁKLAĎÁKY s.r.o.

Provozujeme bazar nákladních a užitkových automobilů.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Těšetice – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Těšetice.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Těšetice.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Těšetice.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Těšetice.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.