Auto – Senička okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Senička.

1–10 firem z 718 nalezených Filtry

1POPELKA Servis s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
470 m Senička 40 , Senička Bezdlužná

Opravujeme přívěsy, návěsy, cisterny, tandemy, podvalníky, sklápěče, nástavby.

2POPELKA LUBOMÍR

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
2.2 km Senička 40, Senice na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

POPELKA LUBOMÍR, se sídlem Senička 40, 783 45, Senice na Hané, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

3Snášel František

3.0 km Cholina 193, Cholina Bezdlužná

Poskytujeme služby prodej, montáž, ekologická likvidace autobaterií.

4Gregor Kamil

Poskytujeme služby náhradních dílů pro nákladní auta.

5Vojtěch Němeček

3.0 km nám. T. G. Masaryka…, Náměšť na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vojtěch Němeček, se sídlem nám. T. G. Masaryka 105, 783 44, Náměšť na Hané, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Klempířství a oprava karoserií Zdroj:…

7Oldřich Vyhlídal

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
3.0 km Biskupství 228, Náměšť na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oldřich Vyhlídal, se sídlem Biskupství 228, 783 44, Náměšť na Hané, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Více informací…

8PANAV, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
3.4 km Nádražní 212 , Senice na Hané Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu přívěsů a návěsů a nástaveb.

10Výchopeň Marcel

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
3.7 km Válník 363 , Náměšť na Hané Bezdlužná

Poskytujeme služby autobazaru.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Senička – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Senička.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Senička.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Senička.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Senička.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.