Auto – Liboš okres Olomouc

Osobní automobily můžeme rozdělit do několika typů podle provedení karoserie – sedan, liftback, hatchback, kombi, limuzína, kupé, kabriolet, roadster, MPV, SUV, crossover, off-road a pick-up. Přehled autosalonů v lokalitě Liboš.

1–10 firem z 810 nalezených Filtry

1Cigánek Pavel

987 m Liboš 98 , Liboš Bezdlužná

Poskytujeme služby prodej maziv, olejů a aditiv.

2ECCO - TRAC s.r.o.

1.1 km Horní 20, Štěpánov Bezdlužná

Poskytujeme služby STK pro zemědělské stroje.

3Juračka Lubomír

1.2 km Horní 334, Štěpánov Bezdlužná

Nabízíme autoklempířské a karosářské služby.

4Samuel Lubomír

1.2 km Dolní 173/26 , Štěpánov Bezdlužná

Poskytujeme služby autoservisu.

5Čerpací stanice Štěpánov

1.2 km Dolní 208/32, Štěpánov
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Čerpací stanice Štěpánov, se sídlem Dolní 208/32, 783 13, Štěpánov, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

6VENA - TRADE, s.r.o. (pobočka Štěpánov)13 poboček

Provozujeme služby čerpací stanice pohonných hmot. Nabízíme Natural 95 a Diesel.

8OULEHLA motor parts s.r.o.

Poskytujeme služby dodávky náhradních dílů pro motocykly, skútry, čtyřkolky a automobily.

9Faltus Ladislav

1.9 km Březecká 317, Štěpánov Bezdlužná

Poskytujeme služby opravy vozidel a motocyklů.

10Černý Michal, Ing.- Blackspy.cz

2.1 km Nadjezdová 608, Štěpánov Bezdlužná

Internetový prodej autoelektroniky, LED osvětlení, elektronických cigaret, solárních a antistresových výrobků.


Auto – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Auto v lokalitě Liboš – detailní popis

Autosalony

V autosalonu si můžete vybrat nový vůz podle vašich představ. Autosalony nabízejí širokou a pestrou nabídku skladových vozů. Samozřejmostí je možnost zkušební jízdy. K dalším službám autosalonů patří prodej značkových doplňků nebo autorizovaný servis.

Nejprodávanějším autem v ČR je Škoda Octavia. Nejoblíbenějšími barvami aut jsou bílá, šedá a modrá. Co se týká pohonných hmot, tak benzín využívá přes 70 % registrovaných vozidel.

Autobazary

Autobazary se specializují na prodej ojetých aut, která jsou prověřená po stránce technické i legislativní. Mezi další služby, které poskytují patří: komisní výkup vozu, prodej vozu protiúčtem, zprostředkování úvěru nebo sjednání povinného a havarijního pojištění. V autobazarech jsou na prodej vozidla, která byla zakoupena nejen v ČR, ale i v zahraničí, a která mohla mít i více majitelů. Přehled autobazarů v lokalitě Liboš.

Autoservisy

Autoservisy se rozdělují na autorizované a neautorizované. Autorizované autoservisy se specializují na servis pouze jedné značky aut a neautorizované autoservisy opravují automobily více značek. Opravy aut provádějí profesionální pracovníci – automechanici, autoelektrikáři, autoklempíři. Součástí některých autoservisů jsou i pneuservisy. Přehled autoservisů ve vaší lokalitě Liboš.

Pneuservisy

Kvalitní obutí vozu zvyšuje bezpečnost jízdy, snižuje spotřebu paliva a přináší radost z jízdy. Pneuservisy se specializují na prodej, opravy nebo přezouvání pneumatik. Od začátku listopadu do konce března je podle zákona povinné mít zimní pneu. Pro osobní i užitkové automobily do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneu na všech 4 kolech s hloubkou vzorku minimálně 4 mm. Pneuservisy fungují samostatně nebo mohou být součástí autoservisů. Přehled pneuservisů ve vaší lokalitě Liboš.

STK

Stanice technické kontroly zajišťují technické prohlídky silničních vozidel, při kterých kontrolují technický stav vozidla. Technická kontrola je v ČR povinná pro všechny silniční vozidla evidovaná v ČR a opatřená registrační značkou s výjimkou vozidel kategorie R. Přehled STK stanic ve vaší lokalitě Liboš.

Čerpací stanice

Mezi služby, které poskytují benzínové pumpy patří: prodej pohonných hmot (benzínu nebo nafty), vysavače nečistot, dohušťování pneumatik, mycí linka nebo doplňkový prodej potřeb pro motoristy.

Chiptuning

Chiptuning je úprava softwaru řídící jednotky motoru za účelem zvýšení výkonu motoru nebo snížení spotřeby paliva. S autochipem můžete zvýšit výkon vašeho motoru až o 30 % a ušetřit až 1 litr paliva na 100 km.

Autokosmetika

Autokosmetika jsou chemické přípravky určené pro ošetřování a čištění motorových vozidel.

  • Autokosmetika pro běžné čištění – autošampóny, čističe skel, čističe disků kol, kokpit spreje, čističe sedadel a čalounění
  • Autokosmetika ochranná – ochranné vosky na laky, přípravky na plasty, ochranné přípravky na kožené díly
  • Autokosmetika renovační – přípravky pro navrácení ztraceného vzhledu jednotlivých částí aut

Zajímají vás novinky ze světa aut? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají nejen novinkami ze světa motorismu, ale i recenzemi, testy nebo tajnými projekty automobilek.