Praktický lékař pro dospělé – Znojmo

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Znojmo.

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace (pobočka Znojmo)2 pobočky

Ačkoli během deseti let po válce vzrostl počet lůžek na 494, nedostačovalo toto množství k zajištění nutné péče. Proto byla v roce 1966 zahájena výstavba nové nemocnice podle projektu ing. arch. Spurného v klidném prostředí na okraji lesoparku na periferii města. Ke slavnostnímu otevření nemocnice…

2MUDr. Zdeňka Lukešová

Tasovice 301, Tasovice
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Zajišťuji provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Lékařskou praxi v Tasovicích jsem otevřela 1.9.1994. Provádím vyšetření CRP, INR, glykemie, ošetření na akutní krvácení, EKG. Dále preventivní lékařská péče, primární péče pro pacienty, zajištění rodinné medicíny, léčba akutních…

3Althos s.r.o.

Provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytuje léčbu akutních a chronických onemocnění, preventivní zdravotní prohlídky a zdravotní péči.

4MUDr. Alena Krejzlová

Rooseveltova 998/19, Znojmo
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytuje léčbu akutních a chronických onemocnění, preventivní zdravotní prohlídky a zdravotní péči.

5MUDr. Jitka Stanglová Kosková

Vídeňská třída 619…, Znojmo
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace praktické zubní lékařky pro děti a dospělé.

6MUDr. Jaroslav Šubrt

Kovářská 237/19, Znojmo
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod. Poskytujeme laboratorní odběry, EKG, očkování, pomoc při odvykání kouření.

7MUDr. Mgr. Daniel Hudeček1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Mlýnská 541 , Hrušovany nad… Bezdlužná

Jsme ordinace praktického lékaře pro dospělé a nabízíme své služby.

8MUDr. Jiřina Hesová Němečková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrova 1199/42, Znojmo
Otevřeno do 13:00

Naše ordinace praktického lékaře MUDr. Jiřina Hesová Němečková pro dospělé nabízí zdravotní péči pro dospělé od 19ti let, s možností objednání v rámci ordinačních hodin. Postaráme se o Vás v akutních případech i v rámci preventivní péče. Samozřejmostí je bezbarierový přístup.

9MUDr. Ludmila Kellnerová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kostelní 182/1, Miroslav
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Potřebujete stálého praktického lékaře, na kterého se obrátíte v době nemoci či jen na preventivní prohlídku? Ordinace MUDr. Kellnerové je zde pro Vás v obci Miroslav necelých 30km od Znojma. Provádíme veškeré lékařské úkony pro občany od 19 let, včetně nadstandardních služeb, neproplacených…

10MUDr. Miroslav Štimpl, s.r.o.1 pobočka

Stanislavova 1617/32, Znojmo
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Zajišťujeme návaznost na specializovaná lékařská pracoviště. Provádíme vyšetření pro řidičský průkaz a soprtovní kluby.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Znojmo – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.