Praktický lékař pro dospělé – Brno - venkov

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Brno - venkov.

1–10 firem z 113 nalezených Filtry

1MUDr. JITKA CHAROUSKOVÁ (Brno - venkov)1 pobočka

Jelínkova 991/39, Třebíč-Nové Dvory
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro dospělé Třebíč. MUDr. Jitka Charousková v rámci praktického lékařství pro dospělé zajišťuje odbornou léčebnou a preventivní péči, dále poskytuje služby ordinace závodního lékaře a v neposlední řadě poskytuje péči o nekomplikované pacienty s diabetem 2. typu. Vybavení…

2STORK MEDICAL s.r.o.1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Masarykova 544, Rajhrad Bezdlužná

STORK MEDICAL s.r.o. Nestátní zdravotnické zařízení bylo registrováno v roce 1997. Od svého vzniku pomáhá klientům různé velikosti a zaměření při řešení jejich povinností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V průběhu již více než desetiletého působení bylo poskytování lékařské péče…

3MEDICPRO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 734, Židlochovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Od února r.1998 pracuji ve své soukromé ordinaci jako praktický lékař pro dospělé a závodní lékař. Poskytuji závodní preventivní péči pro 22 závodů a firem,tj.pro cca 700 osob.Ve své péči mám dále cca 2000 pacientů, převážně ze Židlochovic a okolních obcí.Nabízím zákroky malé chirurgie,…

4Laštůvková Iva, MUDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(4)
Zahradní 1275, Kuřim
Otevřeno od 7:30

Zajišťuji odborně diagnostickou, léčebnou, preventivní a závodní péči v rozsahu odbornosti všeobecného praktického lékaře.

5Veigendová Monika, MUDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Mokrá-Horákov 357, Mokrá-Horákov Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

6MUDr. Mikolášová Ilona

Praktická lékařka pro dospělé.

7MUDr. Eduard Novotný - Praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ordinaci praktického lékaře v běžném rozsahu a návštěvy ležících pacientů. V naší ordinaci provádíme krevní test CRP, test na okultní krvácení do stolice.

9MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 333, Žabčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

MUDr. Libuše Šišovská s.r.o.- Poskytujeme komplexní zdravotní péči pro dospělé od 16 -19 let. Provádíme všechny prohlídky, i do zaměstnání, vyšetření krve, tlaku, EKG, očkování a další. Pacienti se mohou předem telefonicky objednat na konkrétní hodinu. Těhotné, matky s malými dětmi a závažné…

10MUDr. Čornej Michal

Brněnská 1, Pohořelice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Drobné chirurgické zákroky. Diabetologie - péče o pacienty na antidiabeticích. Přijímáme nové pacienty.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.