Praktický lékař pro dospělé – Bruntál

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Bruntál.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MUDr. Věra Špicerová - praktický lékař

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

Provozuji ordinaci, která je určena pro dospělé. Provádím očkování, preventivní prohlídky, léčení nemocí, prevence nemocí.

2ORDINACE NOVON, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horova 1016/1, Krnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře. Nabízíme obvodní ambulantní léčbu dospělým, nabízíme preventivní prohlídky, očkování, disponujeme EKG a glukometrem.

3MUDR. VLADIMÍR BADAL

Nádražní 1097, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

4Smýkal Miroslav, MUDr.

Albrechtická 2185, Krnov
Dnes už má zavřeno

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Dále ordinuje jako závodní lékař ve městě Krnov. V ordinaci funguje systém objednávání na čas, i telefonicky.

5Rafaelmedicus s.r.o.- MUDr. Jiří Vrabec

Nádražní 1778/29a, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby praktického lékaře pro dospělé.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Bruntál – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.