Praktický lékař pro dospělé – Bruntál

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Bruntál.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1MUDr. Věra Špicerová – praktický lékař

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro dospělé poskytujeme léčebně preventivní péči. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a rychlou diagnostiku onemocnění – INR, CPR a analýza moči. Ordinuje praktický lékař MUDr. Věra Špicerová, MUDr. Darja Lašáková a MUDr. Jana Vaštíková.

2ORDINACE NOVON, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Horova 1016/1, Krnov
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře. Nabízíme obvodní ambulantní léčbu dospělým, nabízíme preventivní prohlídky, očkování, disponujeme EKG a glukometrem.

3MUDR. VLADIMÍR BADAL

Nádražní 1097, Bruntál
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

4Smýkal Miroslav, MUDr.

Albrechtická 2185, Krnov
Otevřeno od 7:00

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Dále ordinuje jako závodní lékař ve městě Krnov. V ordinaci funguje systém objednávání na čas, i telefonicky.

5MUDr. Darja Lašáková

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná

Naše soukromé zdravotnické zařízení nabízí služby ambulantní v oboru lékařství pro dospělé. Poskytujeme kvalitní lékařskou péči, najdete nás v Rýmařově na adrese Pivovarská 11.

6Rafaelmedicus s.r.o.- MUDr. Jiří Vrabec

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Nádražní 1778/29a, Bruntál
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím služby praktického lékaře pro dospělé.

7MUDr. Jana Šuléřová

MUDr. Jana Šuléřová, se sídlem Komenského 318, 793 51, Břidličná, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2001. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

8MUDr. Zuzana Martínková

Jesenická 146/28, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

MUDr. Zuzana Martínková, se sídlem Jesenická 146/28, 793 26, Vrbno pod Pradědem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis…

9MUDr. Eva Matelová

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Sadová 310, Vrbno pod Pradědem
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

MUDr. Eva Matelová, se sídlem Sadová 310, 793 26, Vrbno pod Pradědem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Více informací naleznete…

10Praktická lékařka MUDr. Olga Janochová s.r.o.

Krnovská 998/9, Bruntál
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Praktická lékařka MUDr. Olga Janochová s.r.o., se sídlem Krnovská 998/9, 792 01, Bruntál, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 57127, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5…


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Bruntál – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.