Praktický lékař pro dospělé – Přerov

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1MED Centrum, spol. s r. o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Osecká 309/20, Lipník nad Bečvou Bezdlužná

MED Centrum je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje zdravotní ambulantní služby a také provozuje lékárnu základního typu. Odborníci: praktický lékař pro dospělé, kožní lékař, rtg. ultrazvuk a diabetolog.

2PRAKTIMEDIKA MM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 2134/73, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

PRAKTIMEDIKA MM s.r.o. nabízí služby praktického lékaře pro dospělé, navíc se službami akupunktury, CRP a EKG.

3Chromec Michal, MUDr.

Praktický lékař pro dospělé provozuje svou praxi, vč. zaměření na obor interna.

4MUDr. Jiří Los - JR Urocentrum Přerov s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 724/13, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Urologická ordinace - ambulantní diagnostika, léčba, moderní vyšetřovací postupy, zákroky. Poradenství v oblasti urologických problémů. Objednání osobně nebo telefonicky.

5Skopalová Marie, MUDr.

Masarykovo náměstí…, Brodek u Přerova
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

8Sieglová Petra, MUDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Na Náspech 78, Hranice - I-Město
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro dospělé.

10MUDr. Veronika Křiváčková (pobočka Lipník nad Bečvou I-Město)3 pobočky

MUDr. Veronika Křiváčková, se sídlem Losertova 69/2, 751 31, Lipník nad Bečvou I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Zdroj: výpis…


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Přerov – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.