Praktický lékař pro dospělé – Blansko

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Blansko.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1MUDr. Vladimír Širůček - Praktický lékař

Svitavská 1475/1a, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Vladimír Širůček - Provozujeme služby praktického lékaře pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve včetně zajištění rozborů. Nabízíme léčbu pomocí akupunktury.

2AZZA, spol. s r.o. - sdružení praktických lékařů

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Smetanovo náměstí…, Adamov
Dnes už má zavřeno

Zdravotní ordinace praktického lékaře pro dospělé provádí preventivní prohlídky i závodní preventivní prohlídky, CRP, vyšetření srážlivosti krve INR, povinné očkování pro dospělé, nadstandardní služby apod. Spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. Pro objednání nebo registraci nás…

3MUDr. Jaroslava Štarhová, MUDr. Jiří Štarha

Gellhornova 2236/9, Blansko
Dnes už má zavřeno

MUDr. Štarhová Jaroslava - Zajišťujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé. Provádíme základní kardiologické vyšetření srdce pomocí elektrokardiografu. Provádíme CRP vyšetření, které indikuje, zda v těle probíhá infekce a zda ji způsobují bakterie či…

4Fabík Jiří, MUDr. - Mediclinic a.s.50 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Komenského 429, Lysice Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé.

6Kratochvílová Hana, MUDr.- praktický lékař

Provozujeme služby ordinace praktického lékaře.

7MUDr. BOHUMILA VENEROVÁ praktický lékař s.r.o.

Provozujeme služby ordinace praktického lékaře pro dospělé.

8Kuchařová Zuzana, MUDr.

Jsem praktický lékař pro dospělé a poskytuji své služby.

9MUDr Jarmila Bezděková s.r.o.

Ostrov u Macochy 370, Ostrov u Macochy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, homeopatie. Nabízím vyšetření pro řidičský průkaz, sportovní kluby apod., laboratorní odběry, EKG, aplikaci očkování.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Blansko – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.