Praktický lékař pro dospělé – Vsetín

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Vsetín.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr.Jaromír Čech, praktický lékař pro dospělé

3.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Nová 176, Valašské Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Ve své praxi se v posledních letech nejvíce zaměřujeme na vyhledávání, prevenci a léčení onemocnění kardiovaskulárního systému. Nabízíme homeopatii, akupunkturu, CRP, EKG, INR. Provádíme také závodní lékařské prohlídky.

2Talandová Renata, MUDr.

Nemocniční 955, Vsetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktické lékařky pro dospělé.

3Hábová Lydie, MUDr.

Turkmenská 660, Vsetín
Dnes už má zavřeno

Provozuji samostatnou ordinaci praktického lékaře pro dospělé.

4Korabíková Martina, MUDr.

Nemocniční 945, Vsetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Vsetín – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.