Praktický lékař pro dospělé – Uherské Hradiště

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Uherské Hradiště.

1–10 firem z 87 nalezených Filtry

1Kacrová Stanislava, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Hradební 1306, Uherské Hradiště Bezdlužná

Nabídka diagnostiky a terapie plicních nemocí, spirometrických vyšetření či testů k diagnostice průduškového astmatu a vyšetření těhotných pacientek.

2Diabetologická ambulance s.r.o.

Vodní 13, Uherské Hradiště
Otevřeno do 15:00

Nabízíme specializovanou lékařskou péči v diabetologické ordinaci. Ve čtvrtek máme ordinaci v Hluku - 7.30-13.00 hodin.

3Stránská Eva, Mudr.

Dolní 301, Ostrožská Nová Ves
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.

4Navrátilová Miriam, MUDr.

Pod Rubanisky 86, Uherský Brod - Těšov
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytování preventivní péče. Pravidelné odběry krve. Možnost bežného očkování, ale i očkování do zahraničí. Povinné zdravotní prohlídky pro autoškoly a firemní zaměstnance. Poradenství.

5MediUB s.r.o.

Naardenská 2282 , Uherský Brod
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.

6Horáková Anna, MUDr.

Pod Svahy 1007 , Uherské Hradiště
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Stomatologická ordinace praktické zubní lékařky pro dospělé, která poskytuje preventivní i léčebnou péči včetně všech vyšetření. V naší ordinaci praktického l. Provádíme také bělení zubů. Objednání dle dohody.

7Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(37)
Partyzánů 2174 , Uherský Brod

Městská nemocnice s poliklinikou. Provoz praktických lékařů a specialistů pro děti i dospělé. Sídlo lékárny, rehabilitací a ambulance. Léčebna dlouhodobě nemocných, lůžková péče.

8Dacík Tomáš, MUDr.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Boršice 170, Boršice
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře, interní ambulance a obezitologické poradny. Nabízíme závodní preventivní péči, vyšetření řidičů, očkování, fyzikální terapie, návštěvy nepohyblivých pacientů v bytě a péči o diabetiky II. typu nezávislé na inzulinu.

9Medical Hluk s.r.o.

Závodní 1446/2, Hluk
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péči pro pacienty i pro firmy. Provádíme vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz. Zajišťujeme laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomoc při odvykání kouření.

10Dorazilová Olga, MUDr.

Na Dlouhých 1188, Uherský Brod
Otevřeno od 11:30
Bezdlužná

Ordinaci praktické lékařky MUDr. Dorazilové poskytuje diagnostiku, léčbu i preventivní péči. Možnost bežného očkování i očkování do zahraničí.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.