Praktický lékař pro dospělé – Olomouc

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 129 nalezených Filtry

1MUDr. Zdeněk Vymětal - praktický lékař pro dospělé

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Nemocniční 5, Uničov Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Uničov. Léčebně preventívní péče v oboru všeobecného praktického lékařství se všemi pojišťovnami nasmlouvány výkony nad rámec základních výkonů. Naše ordinace disponuje těmito přístroji- Počítačové EKG - stanovení poruch srdečního rytmu,poruchy prokrvení…

2Obecní úřad Velký Týnec3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Zámecká 35, Velký Týnec
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1207. Obec se nachází v nadmořské výšce 224 metrů. Na území žije kolem 2555 obyvatel. Poskytování služeb Czech POINTu. Disponujeme základní i mateřskou školou, sportovní halou a obecní policií.

3Praktikcentrum s.r.o. - MAKOVSKÁ EVA MUDr.1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Dlouhá 521/34, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře. Nabízíme komplexní služby privátního praktického lékaře pro dospělé jako je preventivní péče, diagnostika a následná léčba, preventivní prohlídky, povinná i nepovinná očkování, vyšetření pro řidičské, profesní a jiné průkazy, vyšetření pro úřady ÚP, ČSSZ, předoperační…

4MUDr. Andrea Spurná - Ordinace praktické lékařky

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova třída…, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz ordinace praktické lékařky. Provádíme vyšetření pro řidičský, zbrojní a potravinářský průkaz. Dále poskytujeme laboratorní odběry, EKG, očkování a další služby.

5MUDr. Hradilová Marta - praktický lékař s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
tř. Svobody 32, Olomouc
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Ordinace praktického lékaře pro dospělé a závodního lékaře. Najdete nás na adrese tř. Svobody 32 v Olomouci.

6MUDr. Eva Remlová, Ph.D.

Ibsenova 501, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provoz laserového centra. Nabízíme laserové odstranění znamínek, výrůstků, bradavic, ohňů, žilek, rosacey, akné, jizev, hemangiomů, pigmentací, tetování, chloupků a vousů /epilace-depilace/ vrásek, rejuvenace, provádíme i odstranění vrásek a pocení bez operace - injekčně botox-botulotoxin,…

7Snášelová Zuzana, MUDr.

Dobnerova 718/26, Olomouc
Otevřeno od 7:30

Praktický lékař pro dospělé, závodní péče. Přijímám nové pacienty. PRO ODPOLEDNÍ ORDINAČNÍ DOBY JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT.

8MUDr. Jiří Novák - praktické lékařství s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Jižní 358/13, Olomouc
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Provádíme INR vyšetření a vyšetření na glykemii přímo v ordinaci. Nabízíme povinné i nepovinné očkování.

9Ordinace Neředín, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Helsinská 261/13, Olomouc - Neředín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Našim pacientům poskytujeme léčebnou péči, včetně návštěv pacientů doma, které jsou hrazeny plně ze zdravotního pojitění. Poskytované služby: akutní péče, prevence a preventivní prohlídky (dle příslušné vyhlášky Ministerstva zdravotnictví), onkologický screening, screening ICHS, stanovení CRP,…

10ZUBAŘSTVÍ NA POVLU, s.r.o. - Zubní ordinace MUDr. Smrčková

Janského 463/24, Olomouc - Povel
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Praktické zubní lékařství. V ordinaci poskytujeme kompletní stomatologickou péči a vše, co Vaše zuby a krásný úsměv potřebují. Pomůžeme Vám zorientovat se v pomůckách dentální hygieny a vybereme přesně ty metody a pomůcky, jejichž použití vyžaduje právě chrup Váš a Vašeho dítěte.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Olomouc – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.