Praktický lékař pro dospělé – Moravskoslezský kraj

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1MUDr. Věra Špicerová - praktický lékař

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

Provozuji ordinaci, která je určena pro dospělé. Provádím očkování, preventivní prohlídky, léčení nemocí, prevence nemocí.

2MUDr. Gabriela Kerlinová

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Štěpánkovická 4, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozuji ordinaci praktické lékařky v Kravařích a druhou ordinaci v Oldřišově. Již mnoho let působím jako praktický lékař. Během těchto let mám mnoho spokojených pacientů, které se stále rozšiřují. Zakládáme si na profesionálním přístupu i proto u nás dostanete jen tu nejlepší péči. Ordinační…

3MUDr. Kadlecová Darja - praktický lékař pro dospělé

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Mendělejevova 148, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby praktického lékaře pro dospělé.

4APRO MED s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 6116/15, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Posláním našeho zařízení je léčit a ošetřovat pacienty v souladu se současnými poznatky lékařské vědy. Naším cílem je prospěch nemocných. Poskytujeme služby praktických lékařů a odbornou zdravotní péči pacientů.

5MUDr. Andrea Gjonličová

Bílovecká 2411/1, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře pro dospělé. Provozujeme ordinaci, poskytujeme preventivní prohlídky, léčebnou péči, vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz, jsme schopni zajistit laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomůžeme Vám v odvykání kouření. V pátek od 11:00 do 12:00 hod.…

6MUDr. Černohorský Petr

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Partyzánská 1730/3, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékař MUDr. Petr Černohorský je praktický lékař pro dospělé ve městě Opava. Nabídka služeb praktického lékaře. Naše ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji potřebnými pro komplexní lékařské vyšetření. Věříme, že nejen čistota je půl zdraví, a tak si zakládáme na tom, abyste se u nás…

7MUDr. Martin Kartárik

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Mládí 724, Orlová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.

8ORDINACE NOVON, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Horova 1016/1, Krnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře. Nabízíme obvodní ambulantní léčbu dospělým, nabízíme preventivní prohlídky, očkování, disponujeme EKG a glukometrem.

9MUDr. Šimeček Jan

Komenského nábřeží…, Paskov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Šimeček Jan - Provozujeme ordinaci praktického lékaře a odborného lékaře interního lékařství.

10Doktor Klečatský s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Kochova 1227/2, Havířov - Šumbark
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.