Praktický lékař pro dospělé – Moravskoslezský kraj

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Moravskoslezský kraj.

1–10 firem z 499 nalezených Filtry

1MUDr. Věra Špicerová – praktický lékař

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Pivovarská 11, Rýmařov Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro dospělé poskytujeme léčebně preventivní péči. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a rychlou diagnostiku onemocnění – INR, CPR a analýza moči. Ordinuje praktický lékař MUDr. Věra Špicerová, MUDr. Darja Lašáková a MUDr. Jana Vaštíková.

2MUDr. Kadlecová Darja - praktický lékař pro dospělé

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mendělejevova 148, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby praktického lékaře pro dospělé.

3MUDr. Martina Petrová

Sokolská třída 1925…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb praktické lékařky pro dospělé.

4Foniatrie a ORL, Marvymed s.r.o.

1.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 982/104, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulance funguje již od r. 1995. Zajišťuje komplexní diagnostiku chorob ušních, nosních a krčních, následnou léčbu i rehabilitaci sluchových vad, poruch hlasu i řeči. Ambulance je akreditované pracoviště pro obor Foniatrie.

5APRO MED s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
Opavská 6116/15, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Posláním našeho zařízení je léčit a ošetřovat pacienty v souladu se současnými poznatky lékařské vědy. Naším cílem je prospěch nemocných. Poskytujeme služby praktických lékařů a odbornou zdravotní péči pacientů.

6MUDr. Lenka Hájková

Nabídka služeb praktické lékařky pro dospělé.

7Hornická poliklinika s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(37)
Sokolská třída 2587…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz polikliniky. Poliklinika poskytuje ambulantní lékařskou a ošetřovatelskou péči. Akreditované zdravotnické zařízení. Ambulance: Diabetologie, Gynekologie, Chirurgie, Interna, Neurologie, Oční, Ortopedie, Plicní, Psychiatrie, Psychologie, Urologie, Zubní, Logopedie, RTG, Praktičtí lékaři pro…

8MUDr. Andrea Gjonličová

Bílovecká 2411/1, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb praktického lékaře pro dospělé. Provozujeme ordinaci, poskytujeme preventivní prohlídky, léčebnou péči, vyšetření pro řidičský a zbrojní průkaz, jsme schopni zajistit laboratorní odběry, měření tlaku, EKG, očkování a pomůžeme Vám v odvykání kouření. V pátek od 11:00 do 12:00 hod.…

9MUDr. Danuše Ricková

náměstí Slezského…, Opava
Dnes už má zavřeno

Provoz ordinace praktické lékařky.

10MUDr. Černohorský Petr

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Partyzánská 1730/3, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Lékař MUDr. Petr Černohorský je praktický lékař pro dospělé ve městě Opava. Nabídka služeb praktického lékaře. Naše ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji potřebnými pro komplexní lékařské vyšetření. Věříme, že nejen čistota je půl zdraví, a tak si zakládáme na tom, abyste se u nás…


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.