Praktický lékař pro dospělé – Ostrava - město

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Ostrava - město.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MUDr. Kadlecová Darja - praktický lékař pro dospělé

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Mendělejevova 148, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby praktického lékaře pro dospělé.

2APRO MED s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 6116/15, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Posláním našeho zařízení je léčit a ošetřovat pacienty v souladu se současnými poznatky lékařské vědy. Naším cílem je prospěch nemocných. Poskytujeme služby praktických lékařů a odbornou zdravotní péči pacientů.

3MUDr. Eva Klapetková, s.r.o.

Ordinace praktické lékařky pro dospělé. Ordinace je vybavena: EKG, CRP test, INR test, glukometr, močový analyzátor.

4SILESIA MEDICAL, s.r.o.

Pracuji jako internista, praktický lékař, obezitolog.

5EM-MED s.r.o.- MUDr. Jana Binarová

Ordinace všeobecného praktického lékaře.

6Ehl René, MUDr.

Lechowiczova 6, Ostrava- Přívoz
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší ordinaci poskytujeme léčebně-preventivní péči praktického lékaře pro dospělé hrazenou ze zdravotního pojištění i nadstandardní placené služby.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.