Praktický lékař pro dospělé – Vyškov

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Angis plus s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jiřího Wolkera 495/3, Vyškov Bezdlužná

Zdravotnické zařízení Angis, které je v provozu od roku 2009, najdete v bezprostřední blízkosti vyškovského autobusového nádraží. V třípodlažní budově je poskytována ambulantní lékařská péče v interních oborech, gynekologii a praktickém lékařství pro dospělé. V přízemí budovy je umístěna moderní…

2MUDr. Hana Sýkorová - Praktický lékař pro dospělé

Máme provoz a poskytujeme služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace se nachazí ve městě Rousínov v okrese Vyškov.

3MUDr. Pavel Kopáč - Praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ordinaci a služby praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace se zaměřením pro péči o dospělé sídlí v Bučovicích.

4MUDr. Ludmila Kopáčová - Praktický lékař pro dospělé

Provozujeme ordinaci a služby praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace se zaměřením pro péči o dospělé sídlí v Bučovicích.

5MUDr. Hana Ottová - Stomatologická ordinace

Provozujeme služby ordinace praktické zubní lékařky.

6MUDr. Libuše Víšková - Praktický lékař pro dospělé

Provozujeme služby ordinace praktické lékařky pro dospělé. Naši ordinaci najdete v Otnicích na ulici Boženy Němcové.

7MUDr. Marie Ponížilová - Stomatologická ordinace

Puškinova 63, Vyškov-Dědice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Máme provoz a poskytujeme služby ordinace praktické zubní lékařky.

8MUDr. Jana Mezníková - Praktický lékař pro dospělé

Provozujeme a poskytujeme služby ordinace praktické lékařky.

9MUDr. Zdeněk Hartl - Praktický lékař pro dospělé

Máme provoz a poskytujeme služby ordinace praktického lékaře pro dospělé. Naše ordinace se nachazí ve městě Slavkov u Brna v okrese Vyškov.

10MUDr. Květoslava Kovaříková - Praktický lékař pro dospělé, homeopatie

3.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Malinovského 288, Slavkov u Brna
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím kompletní, všeobecná, předoperační i preventivní vyšetření, vstupní prohlídky do zaměstnání a závodně preventivní péči. Zajišťuji očkování i vystavení nejrůznějších zdravotních povolení a potvrzení. Zabývám se homeopatií.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Vyškov – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.