Praktický lékař pro dospělé – Hodonín

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled ordinací obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Hodonín.

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1MUDr. Ivana Cahlíková - praktický lékař pro dospělé

Ježov 118, Ježov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Ivana Cahlíková - Provozujeme ordinaci a poskytujeme služby praktické lékařky pro dospělé.Ordinace praktického lékaře. Ambulantní služby, návštevní služba, očkování, preventivní prohlídky. Možnosti platby: platby přes pojišťovnu Hovoříme česky a anglicky.

2MUDr. Zdeňka Čejglová

Provozujeme ordinaci a služby praktického lékaře pro dospělé.

3MUDr. Marie Sedláčková- praktický lékař pro dospělé

Provozujeme a poskytujeme služby ordinace praktické lékařky pro dospělé.

4MUDr. Petr Macek - Násedlovice1 pobočka

Násedlovice 211, Násedlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Petr Macek - Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Mým hlavním cílem je maximum kvalifikované péče poskytnuté přímo u nás v ordinaci, případně doma u pacienta, bez zbytečného odesílání k dalším lékařům. Tento přístup mohu zaručit zejména u pacientů s onemocněními interní povahy…

5MUDr. Marie Valentová, praktický lékař pro dospělé

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Hodonínská 1542 , Dubňany Bezdlužná

MUDr. Marie Valentová poskytuje komplexní diagnostické, léčebné a preventivní péče v oboru praktického lékařství pro dospělé.

6MUDr.Katarína Hasarová, s.r.o.

náměstí Svobody 316, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr.Katarína Hasarová-Máme provoz a služby ordinace praktického lékaře pro dospělé.Preventivní péče, očkování, léčba.Lékař v oboru všeobecného lékařství, poskytující základní léčebnou a preventivní péči dospělým nebo rodinám.

7MUDr. Božena Hofrová

Provozujeme služby ordinace praktického lékaře a to pro dospělé.

8MUDr. Vladimír Gregor, praktický lékař pro dospělé

nám. 17. listopadu…, Strážnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Vladimír Gregor - Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé a poskytujeme preventivní i léčebnou péči včetně všech vyšetření. Poskytujeme vyšetření a terapie v rozsahu praktického lékaře pro dospělé.

9MUDr. Jitka Hlavňovská s.r.o.

Wurmova 724 , Čejkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Jitka Hlavňovská-praktický lékař pro dospělé.

10MUDr. Bělíková Vojtěška s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 180/18 , Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Vojtěška Bělíková-Nabízím Vám své odborné zkušenosti jako praktický lékař pro dospělé pro Kyjov a okolí v okruhu 30 km.Diagnostikujeme, plánujeme a poskytujeme kompletní zdravotní péči pro všechny dospělé od dosaženého ukončeného 19. roku života. Preventivní prohlídky u doktora by měl…


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Hodonín – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.