Praktický lékař pro dospělé – Šumperk

Všeobecný praktický lékař pro dospělé se zabývá preventivní péčí a léčbou akutních i chronických onemocnění. Přehled obvodních praktických lékařů pro dospělé v lokalitě Šumperk.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1AV DENT CZ s.r.o.

nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Naší prioritou je maximální spokojenost s našimi produkty. Krátké dodací lhůty a optimální řešení specifických objednávek. Nabízíme protetické náhrady, fixní náhrady a zubní implantáty. Obraťte se na nás!

2MUDr. Lenka Kopecká - praktický lékař pro dospělé

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žerotínova 1833/56, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro dospělé. Provádím také rehabilitace.

3MUDr. Jan Jurásek praktický lékař pro dospělé

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Školská 461/15, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme léčebně - preventivní péči v rozsahu všeobecné praxe, manuální medicínu pohybového aparátu, prohlídky a potvrzení dle vyžádání. Po - st - čt - pá 13.00-15.30, út 7.00-12.00 návštěvy, administrativa.

4MUDr. Svatopluk Kubáček

Hlavní 424, Hanušovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé.

5Kaňová s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
nám. Míru 57, Štíty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Nabízím všeobecné lékařství, očkování, preventivní prohlídky a posudky. Léčíme cukrovku (diabetes), vysoký krevní tlak (hypertenze), provádíme odběry a EKG.

6MUDr. Mirko Kadlec s.r.o.

Uničovská 905/2, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Praktický lékař pro dospělé, smluvní lékař pro organizace.

7MediSyP s.r.o.- MUDr. Ludmila Koukalová

Moravičanská 33/1, Loštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Lošticích.


Praktický lékař pro dospělé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Praktický lékař pro dospělé v lokalitě Šumperk – detailní popis

V ordinaci praktického doktora pro dospělé vám poskytneme preventivní lékařskou prohlídku, která je nezbytná pro zachování vašeho zdraví. Na preventivní prohlídku, kterou hradí zdravotní pojišťovna, máte nárok jednou za dva roky. Cílem prevence je zabránit vzniku nemocí, komplikací nebo zajistit jejich včasný záchyt, a proto byste na tyto prohlídky neměli zapomínat nebo je podceňovat, i když se cítíte zdravě. Dále vám zajistíme léčbu akutních i chronických onemocnění a vystavíme vám různá potvrzení (např. do zaměstnání, pro řidičský, zbrojní či sportovní průkaz).


V ambulanci praktika pro dospělé vám nabízíme některá nadstandardní vyšetření, která mohou urychlit diagnostiku onemocnění. Změříme vám hladinu cukru v krvi pomocí glukometru, hladinu CRP (odhalí zánět v těle), hodnotu INR (kontrola účinnosti antikoagulačního léku), provedeme test okultního krvácení za účelem prevence nádorových onemocnění střev aj.