Sportovní, tělovýchovné spolky – Zlín

1–10 firem z 218 nalezených Filtry

1TJ Jiskra Otrokovice1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(51)
Sport. areál TJ…, Otrokovice

Tělovýchovná jednota s 19 sportovními oddíly se zaměřením na atletiku, kuželky, orientační běh, turistiku, sportovní gymnastiku a cyklistiku, stolní tenis. Vedeme družstva kopané, házené, volejbalu, veslování, lyžování, stolního tenisu, šach, jógy a jiná.

2Felcman Radek, Ing.-taneční klub Fortuna Zlín

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Bartošova 4393, Zlín
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Pořádání tanečních kurzů. Dále organizování tanečních vystoupení. Mimo jiné i nabídka pronájmu tanečního sálu.

3STEZA Zlín, spol. s r.o. (lázně Zlín)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Hradská 888, Zlín
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Provoz sportovišť, tělovýchovné služby, provoz bazénů 50 a 25 metrů a možnost využití dětského bazénu. K dispozici je sauna, pára a masáže. STEZA Zlín, spol. s r.o. je akreditovanou společností k provádění vzdělávacích rekvalifikačních kurzů a k vydávání Osvědčení o kvalifikaci s celostátní…

4Akademie karate Zlín

4.9
★★★★★
★★★★★
(62)
Kvítková 248, Zlín Bezdlužná

Výuka tradičního karate pro děti ve věku 6 - 14 let a dospělé 15 - 55 let. Tréninky jsou určeny pro muže i ženy. Nábor nových členů po celý rok.

5Jan Bartončík - jeansové zboží2 pobočky

Prodáváme jeansové zboží a streetové zboží. Nabízíme dámské i pánské oblečení různých velikostí. Pro více informací nás neváhejte navštívit nebo kontaktovat telefonicky.

6EKOREGIONAL, s.r.o. - Lanáček

4.6
★★★★★
★★★★★
(867)
Manesova1916 , Otrokovice
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Dětské lanové centrum. Krásné místo pro trávení volných chvil s dětmi. Lanové centrum s 15 překážkami, pískoviště, průlezky, houpačka a skok z 13 metů (vhodné pro dospělé). Ping pong, trampolína. Bufet s občerstvením.

7NOVESTA SPORT s.r.o.

U Zimního stadionu…, Zlín
Otevřeno do 22:00

Víceúčelová Sportovní hala Euronics poskytuje občanům Zlína komplex služeb souvisejících se sportem a odpočinkem pro volný čas. Prostory haly jsou využívány jako sportovní hala, víceúčelová hala, koncertní sál a výstavní veletržní hala. Součástí zařízení je fitness centrum, masáže, sauna,…

8ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA SPYTIHNĚV, okres Zlín

Základní vzdělání pouze pro 1. stupeň. Také mateřskou školu, školní jídelnu a školní družinu. Školní družina je umístěna v budově ZŠ č. 216. Více informací na www stránkách.

9Taneční klub FORTUNA Zlín, občanské sdružení

Taneční a pohybová průprava, standardní a latinskoamerické tance, taneční kurzy pro mládež a dospělé, taneční vystoupení, individuální lekce. Pronájem tanečního sálu na společenské, školící a soukromé akce.

10Nika Yacht s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T.G. Masaryka 1280, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme mladá dynamická společnost se zaměřením na námořní jachting a pronájem lodí. Spolupracujeme se spolehlivými zahraničními partnery a všichni naši pracovníci jsou řádně proškolení. Nabízíme plachetnice a říční lodě.


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sportovní, tělovýchovné spolky najdete 218 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 196 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 65 firem v regionu Zlín.