Sportovní, tělovýchovné spolky – Morava

Sportovní a tělovýchovné spolky podporují zdraví, sociální soudržnost a vytváření příležitostí pro všechny, kteří se chtějí angažovat v jakémkoliv sportu a fyzické aktivitě. Přehled sportovních a tělovýchovných spolků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Botanická 63/70, Brno Bezdlužná Ověřená

Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka je školou s šestiletou a čtyřletou formou studia. Přibližně 20 % žáků naší sportovní školy jsou reprezentanti ČR, proto jejich studium vyžaduje individuální přístup ze strany učitelů. Absolvent našeho gymnázia získá potřebné znalosti a vědomosti ze všech…

2Obec Kožušany-Tážaly1 pobočka

Tážaly 1, Kožušany-Tážaly
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Obec Kožušany-Tážaly je malebná obec v Olomouckém kraji. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který spravuje úřední desku a poskytuje služby Czech POINT. V naší obci se nachází základní škola, pošta, prodejna potravin a sportovní areál. Navštivte náš web a podívejte se do fotogalerie, jak to…

3MĚSTYS PROSIMĚŘICE

Prosiměřice 197, Prosiměřice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Městys Prosiměřice se nachází v okrese Znojmo. Chod městyse zabezpečuje úřad městyse, který spravuje úřední desku a poskytuje služby Czech POINT. K významným památkám městyse patří kostel sv. Jiljí, farní budova, kamenný pranýř a další památky.

4Zábřežská kulturní, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(358)
Československé…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kulturní dům a kino ve městě Zábřeh. Pořádáme koncerty, festivaly, společenské akce, akce pro děti a pro školy. Pořádáme i širokou škálu kurzů, a to jazykové kurzy, pohybové kurzy a taneční kurzy. Přijít k nám můžete i na divadlo.

5OBEC LÍŠNICE (okres Šumperk)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Líšnice 39, Mohelnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec. Kontakt a úřední hodiny naleznete na stránkách obce.

6Obec Žítková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Žítková 161, Starý Hrozenkov Bezdlužná Ověřená

Návštěvník Žítkové zde může najít soubor původních domů. Kromě krásné přírody s chráněnými orchidejovými loukami je tu také přírodní koupaliště. Obecní úřad pro své obyvatele pravidelně zveřejňuje nové informace na úřední desce. V obci se nachází knihovna a turistické informační centrum s…

7Město Úsov1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Míru 86, Úsov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Městský úřad Úsov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

8NATOUR, spol. s r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Rooseveltova 6/8, Brno
Otevřeno od 9:00
Ověřená

Cestujte s naší cestovní kanceláří. V CK NATOUR se specializujeme na poskytování cestovních balíčků k letenkám. Naplánujeme pro vás eurovíkendy, pobytové zájezdy i cesty na míru. U nás si můžete nechat připravit i víkendy v ČR.

9Soukromá základní umělecká škola Blansko, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Hybešova 240/1, Blansko
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná Ověřená

Soukromá základní umělecká škola vám nabízí široké spektrum uměleckého vzdělávání ve všech oborech základního uměleckého školství, jako je hudební obor, výtvarný obor, literárně dramatický a taneční obor. Učitelé naší školy se věnují dětem od předškolního věku až po dospělé v jednotlivých…

10Fasnerová Lenka - CENTRUM POHYBU OLOMOUC1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Smrčkova 451/10, Olomouc,Hodolany Bezdlužná Ověřená

Jsme jediné licenční centrum v Olomouci,které používá originální cvičební náčiní flexi-bar + X-co. Jsme 1. oficiální Kranking club v Olomouci.


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Morava – detailní popis

Sportovní a tělovýchovné spolky hrají důležitou roli ve společnosti tím, že podporují zdraví a vytvářejí společenství prostřednictvím sportu a fyzické aktivity. Tyto spolky poskytují lidem různých věkových skupin a zájmových oblastí příležitost zapojit se do sportu, zlepšit svou fyzickou kondici, rozvíjet dovednosti a navázat nové přátelství.

Zaměřují se na organizaci různých sportovních aktivit a tělovýchovných programů pro své členy. Mnoho z těchto spolků je založeno na dobrovolné práci členů, kteří se angažují ve vedení a organizaci sportovních aktivit. Tímto způsobem spolky nejen rozvíjejí sportovní a tělovýchovné dovednosti svých členů, ale také poskytují příležitosti pro vedení a správu organizace.

Jednou z největších výhod sportovních a tělovýchovných spolků je jejich schopnost zapojit lidi z různých vrstev společnosti a podporovat inkluzi a rovnost. Spolky nabízejí různorodou škálu sportovních aktivit, které mohou být přístupné pro lidi různého věku, pohlaví, schopností a zájmů. Bez ohledu na to, zda se jedná o děti, mládež nebo dospělé. Tímto způsobem tělovýchovné spolky umožňují lidem různých skupin spojit se při sdílení společného zájmu a rozvíjet se nejen fyzicky, ale také sociálně.

Dalším důležitým aspektem sportovních a tělovýchovných spolků je jejich schopnost budovat společenství. Sportovní aktivity a týmové hry podporují vytváření přátelství, vzájemnou podporu a kolektivního ducha. Členové spolků se pravidelně setkávají na trénincích, zápasech a společenských akcích, což vede k vytváření silných vazeb a posiluje pocit sounáležitosti.

Spolky také často pořádají společenské akce a benefiční akce, které přispívají k budování lokálních komunit a podpoře charitativních iniciativ.