Sportovní, tělovýchovné spolky – Šumperk

Sportovní a tělovýchovné spolky podporují zdraví, sociální soudržnost a vytváření příležitostí pro všechny, kteří se chtějí angažovat v jakémkoliv sportu a fyzické aktivitě. Přehled sportovních a tělovýchovných spolků v lokalitě Šumperk.

1–10 firem z 159 nalezených Filtry

1Zábřežská kulturní, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(358)
Československé…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kulturní dům a kino ve městě Zábřeh. Pořádáme koncerty, festivaly, společenské akce, akce pro děti a pro školy. Pořádáme i širokou škálu kurzů, a to jazykové kurzy, pohybové kurzy a taneční kurzy. Přijít k nám můžete i na divadlo.

2OBEC LÍŠNICE (okres Šumperk)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Líšnice 39, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec. Kontakt a úřední hodiny naleznete na stránkách obce.

3Město Úsov1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. Míru 86, Úsov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Městský úřad Úsov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

4Apartmány Vojtěška-ubytování Kouty nad Desnou

4.6
★★★★★
★★★★★
(40)
Rejhotice 135 , Loučná nad Desnou Bezdlužná

Apartmány Vojtěška v Loučné nad Desnou nabízejí příjemné a moderní ubytování v těsné blízkosti lyžařského a relaxačního střediska Kouty nad Desnou.K dispozici jsou jedno, dvou a třípokojové apartmány s kapacitami 3-9 osob, vybavené vlastní koupelnou s WC, kuchyňským koutem, TV a internetem.Dům, s…

5HAS BIKE veřejná obchodní společnost

4.3
★★★★★
★★★★★
(35)
Lidická 610/51 , Šumperk
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej cyklistických potřeb i jízdních kol a lyží, u kterých nabízíme i servisní služby.

6Master Bike, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Sadová 2205/2 , Zábřeh
Otevřeno do 15:00

Firma Master Bike se zabývá výrobou jízdních kol. Firma se nachází v Zábřeze na Moravě v sevorovýchodní části České republiky. Tento region se vyznačuje dlouholetou tradicí firem zabývajících se montáží jídních kol. Firma Master Bike, s.r.o. byla založena v roce 2003. V prvním roce vyrobila 18 000…

9Snášel Miroslav- MS Kuželky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Libina 148, Libina

Naše společnost byla založena v r. 1999, zabývá se výrobou na zakázku a prodejem. Dále dodáváme z recyklovaného plastu ruské kuželky, člověče nezlob se a jiné výrobky. V dnešní době je potřebné šetřit přírodní suroviny a využívat ty materiály, které mnohdy končí nevyužité na skládkách. Můžeme říci,…


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Šumperk – detailní popis

Sportovní a tělovýchovné spolky hrají důležitou roli ve společnosti tím, že podporují zdraví a vytvářejí společenství prostřednictvím sportu a fyzické aktivity. Tyto spolky poskytují lidem různých věkových skupin a zájmových oblastí příležitost zapojit se do sportu, zlepšit svou fyzickou kondici, rozvíjet dovednosti a navázat nové přátelství.

Zaměřují se na organizaci různých sportovních aktivit a tělovýchovných programů pro své členy. Mnoho z těchto spolků je založeno na dobrovolné práci členů, kteří se angažují ve vedení a organizaci sportovních aktivit. Tímto způsobem spolky nejen rozvíjejí sportovní a tělovýchovné dovednosti svých členů, ale také poskytují příležitosti pro vedení a správu organizace.

Jednou z největších výhod sportovních a tělovýchovných spolků je jejich schopnost zapojit lidi z různých vrstev společnosti a podporovat inkluzi a rovnost. Spolky nabízejí různorodou škálu sportovních aktivit, které mohou být přístupné pro lidi různého věku, pohlaví, schopností a zájmů. Bez ohledu na to, zda se jedná o děti, mládež nebo dospělé. Tímto způsobem tělovýchovné spolky umožňují lidem různých skupin spojit se při sdílení společného zájmu a rozvíjet se nejen fyzicky, ale také sociálně.

Dalším důležitým aspektem sportovních a tělovýchovných spolků je jejich schopnost budovat společenství. Sportovní aktivity a týmové hry podporují vytváření přátelství, vzájemnou podporu a kolektivního ducha. Členové spolků se pravidelně setkávají na trénincích, zápasech a společenských akcích, což vede k vytváření silných vazeb a posiluje pocit sounáležitosti.

Spolky také často pořádají společenské akce a benefiční akce, které přispívají k budování lokálních komunit a podpoře charitativních iniciativ.