Sportovní, tělovýchovné spolky – Kroměříž

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

1MONT-KOVO, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(47)
Břest 81, Břest Bezdlužná

MONT-KOVO se zaměřuje na výrobu a dodávku montovaných hal a ocelových konstrukcí již od roku 1995.

2Oblastní spolek ČČK Kroměříž

Provozovatelé dětského dopravního hřiště. Pořádáme dny otevřených dveří. Zajišťujeme dopravní výchovu pro žáky čtvrtých tříd základních škol pro Kroměřížsko. V měsících duben až říjen je možnost využití dopravního hřiště veřejností. Pořádá letní Příměstské tábory pro děti zaměřené na výuku první…

3FRAJT s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Chropyňská 2848/26, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost Frajt představuje na českém trhu stabilní a prosperující firmu, která se od počátku vzniku specializuje na nadstandardní interiérové vybavení. Za celou dobu svého působení staví a rozšiřuje program pro vybavování center volného času, aquaparků, bazénů a balneo provozů, rehabilitačních…

4HK Kroměříž o.s.

Hokejový klub pro děti, mládež i dospělé. Cílem klubu je výchova mladých hokejistů nejen po stránce sportovní, ale i po stránce osobnostní. Klub spolupracuje se Základní školou Oskol na sportovních třídách s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Pořádáme veřejné bruslení.

5Obec Kurovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kurovice 68, Kurovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad, poskytujeme služby Czech POINTu. Obec má dvě významné dominanty, a to kostel sv. Kunhuty a zámek - bývalou kurovickou tvrz. Obslužnou páteř obce tvoří dvě silnice III. třídy, které se v jižní části obce kříží.

6Obec Jankovice u Kroměříže

U Průhonu 22, Jankovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

7Obec Záříčí

Záříčí 25, Záříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obec Záříčí leží nedaleko Kroměříže. Je členem Mikroregionu Střední Haná. Obec se nachází v nádherném a turisticky velmi atraktivním kraji nedaleko řeky Moravy. Obecní úřad poskytuje služby Czech POINTu.

8TJ Plavecké sporty Kroměříž

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Obvodová 3965, Kroměříž

Naše organizace zajištuje kurzy plavání, pro neplavce i pro děti. Najdete nás v Kroměříži.

9Středisko volného času TYMY

4.3
★★★★★
★★★★★
(54)
Sokolská 70, Holešov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Středisko volného času p.o. Holešov nabízí volnočasové aktivity a akce pro děti a dospělé. Dále se zaměřujeme na kroužky pro děti a dospělé, dětské dny, keramické tvoření, fotbalové turnaje, narozeninové oslavy, karnevaly, besídky, pobytové akce pro děti a rodiče, příměstské a pobytové

10Dětský domov Kroměříž

Náš dětský domov je umístěn v klidné části města, poblíž Květné zahrady - jedné ze známých kulturních památek města, která je zapsána na Listině UNESCA. Poskytujeme výchovu a péči o opuštěné děti a sirotky.


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sportovní, tělovýchovné spolky najdete 114 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 103 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Kroměříž.