Sportovní, tělovýchovné spolky – Břeclav

1–10 firem z 127 nalezených Filtry

1Město Klobouky u Brna - Městský úřad

nám. Míru 169/1, Klobouky u Brna
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Klobouky u Brna leží v malebném údolí obklopeném lesy a vinicemi na jihovýchodních výběžcích Žďánického lesa. Do katastru obce náleží také osada Martinice a obec Bohumilice, jako místní část města Klobouky.

2Aquarium relax3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1107)
Pavlovská 527/40, Mikulov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše společnost provozuje wellness centrum se stylovou restaurací.

3Hotel Kurdějov a.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(637)
Kurdějov 88, Kurdějov

Jsme hotelový komplex na Jižní Moravě má 160 lůžek a kongresový sál pro 200 lidí a sál pro 120 lidí a 9 školících místností a tenisovou halu a 4 dráhy bowling a vinný sklep a vinárnu a vinotéku moravských vín s 500 vzorky a specialista na firemní akce a školení a teambuilding. Nabízíme posezení ve…

4Penzion u Hiclů

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 344/14, Velké Pavlovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme ubytování ve Velkých Pavlovicích a nabízíme posezení ve vinném sklepu a v restauraci. Dále máme apartmány s kuchyňkou. K dispozici je venkovní i krytý bazén a parkoviště. Dále bowling a máme také prostory pro školení i rodinnou rekreaci.

5HaSt, spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Havlíčkova 540/28, Hustopeče Bezdlužná

Jsme stavební firma zabývající si stavbou rodinných domů, sportovních areálů, průmyslových objektů, kanalizací a komunikací, vodních staveb. Na trhu působíme již od roku 1997 a v roce 2004 jsme získali certifikaci ISO 9001.

6WIKY, spol. s r. o. (pobočka Břeclav)53 poboček

Prodáváme hračky, hry, sportovní vybavení a kancelářské potřeby. Provozujeme velkoobchod.

7Městský úřad Velké Pavlovice

Nám. 9.května 40, Velké Pavlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Městský úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

8Foretová Jana

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Bratislavská 465/18, Hustopeče
Otevřeno od 8:00

Naše společnost se zabývá prodejem kompletního vybavení pro rybolov. Zboží můžete zakoupit jak v e-shopu tak v naší „kamenné“ prodejně v Hustopečích u Brna. Cílem naší firmy je nabízet kvalitní zboží a služby. Náš školený personál Vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení, speciálně Vám na…

9PENZION VENUŠE-Ladislav Dobiš

4.2
★★★★★
★★★★★
(295)
Venušina 1537/2, Mikulov

Nabízíme Vám standartní ubytování ideální pro rekreace, sezonní i mimosezonní pobyty pro jednotlivce, rodiny s dětmi, skupiny, víkendové pobyty, firemní akce a školení. Ubytování v našem pensionu nedaleko historického centra Mikulova a rekreačního střediska Pálavských jezer.

10Rybářské potřeby - Lupačová Hana, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Lidická 3461/9b, Břeclav
Otevřeno od 9:00

Vítáme Vás v našem světě rybařiny. Máme velmi pevné kořeny v našem společném koníčku, sportovním rybolovu. Jednoduše rybaříme od mala a pocit při souboji s pořádnými úlovky milujeme. V roce 1998 jsme společnými rodinnými silamy otevřely kamennou rybářskou prodejnu ve městě Břeclav na jihu Moravy.…


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sportovní, tělovýchovné spolky najdete 127 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 114 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 38 firem v regionu Břeclav.