Sportovní, tělovýchovné spolky – Přerov

1–10 firem z 163 nalezených Filtry

1OBEC UHŘIČICE

Uhřičice 111, Uhřičice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec leží v jižní části okresu Přerov. V obci se nachází MŠ s jídelnou, sbor dobrovolných hasičů, tělovýchovná jednota Sokol, myslivecké sdružení, knihovna a kulturní zařízení. Obecní úřad informuje občany prostřednictvím úřední desky. Více informací o historii a kultuře obce včetně…

2Tener - lovecké potřeby

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Domaželice 74, Domaželice Bezdlužná

Naše společnost se zabývá především dovozem loveckých, sportovních a outdoorových nožů. Specializujeme se na produkty německé firmy Linder a španělské firmy Cudeman, kde jsme výhradními dovozci těchto produktů. V našem sortimentu najdete mnoho dalších značek nožů, kožených výrobků pro myslivost,…

3SOKOLOVNA SPORT HOTEL-HRANICE1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(59)
Tyršova 880, Hranice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Nabídka ubytování jedno, dvou, třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

4Ing. Meduna Dušan- CONTI

4.0
★★★★★
★★★★★
(382)
Kroměřížská 109, Kojetín Bezdlužná

V oblasti gastronomie působí naše firma od roku 1994. Provozujeme dvě restaurace a sportovní centrum v Kojetíně. Cateringovým akcím se věnujeme od roku 2000. Dále zajišťujeme občerstvení na různých společenských akcích jako jsou plesy, sportovní turnaje, festivaly či koncerty.

5APEX Systems, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 3216/33, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zdravotních potřeb. Specializuje se na zdravotní pomůcky pro ženy po operaci prsu. Dále sortiment rozšířili o zboží pro budoucí maminky, pro ženy trpící cukrovkou, pro ženy s nadměrných velikostí podprsenek a mnoho dalšího.

6Horák Filip - SAPA BIKE (pobočka Přerov)2 pobočky

Mostní 188/5, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost SAPA BIKE nabízí cyklistický sortiment. Naleznete zde všechny druhy kol, tzn. kola silniční, horská, krosová, trekkingová, dětská, městská i elektrokola. V prodeji kola značek 4EVER, FELT, MRX, SCOTT, BIANCHI, GHOST, LEADER FOX, HARRY či GALAXY. Nabízí garanční prohlídku, cykloservis a…

7DETA spol. s r.o. - DĚTSKÝ TÁBOR ČEKYNĚ spol. s r.o.1 pobočka

Husova 635/1, Přerov Bezdlužná

Dětský tábor Čekyně je rozsáhlý areál uprostřed přírody, ve kterém nalezneme jak chatky, tak bungalovy. Areál je možno využít jak k organizaci letních dětských táborů, tak i k pořádání soukromých či firemních akcí.

8RESINPA GWR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 42, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost RESINPA GWR s.r.o. nabízí služby v oblasti půjčení a prodeje elektrokol, elektrických skútrů, cyklistického termoprádla a doplňků. Pro zakoupené zboží firma nabízí záruční i pozáruční servis.

9tenis přerov

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
U Tenisu, přerov Bezdlužná

Sdružení (svaz, spolek, společnost, klub aj.).

10Středisko volného času ATLAS a BIOS, Přerov1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Žižkova 2621/12, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Našim hlavním cílem je nabídnout dětem, mládeži i dospělým to, co každý vyžaduje pro svůj pocit spokojenosti. A to je změna prostředí a možnost setkávání s přáteli, kteří mají stejné zájmy.


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sportovní, tělovýchovné spolky najdete 163 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 147 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 49 firem v regionu Přerov.