Sportovní, tělovýchovné spolky – Vyškov

Sportovní a tělovýchovné spolky podporují zdraví, sociální soudržnost a vytváření příležitostí pro všechny, kteří se chtějí angažovat v jakémkoliv sportu a fyzické aktivitě. Přehled sportovních a tělovýchovných spolků v lokalitě Vyškov.

1–10 firem z 128 nalezených Filtry

1EUROLAMP s.r.o. - Osvětlovací technika2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Topolova 1418, Slavkov u Brna Bezdlužná

Od svého vzniku v roce 1998 se společnost EUROLAMP s.r.o. zabývá přenosnou osvětlovací technikou. Od počátku se specializuje na vývoj, výrobu a prodej ručních svítilen, přenosné osvětlovací techniky a bezpečnostního vybavení pro policejní a armádní složky, pro hasičské a záchranné sbory, pro…

2Městské kulturní středisko Vyškov2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(52)
Jana Šoupala 137/4, Vyškov Bezdlužná

Městské kulturní středisko nabízí koncerty, divadla, pořady předních českých umělců, výstavy, společenské akce, pohybové a taneční kurzy a další společenské události.

3WIKY, spol. s r. o. (pobočka Vyškov)53 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 471/11, Vyškov-Město Bezdlužná

Prodáváme hračky, hry, sportovní vybavení a kancelářské potřeby. Provozujeme velkoobchod.

4WIKY, spol. s r. o. (pobočka Vyškov-Město)53 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 72/6, Vyškov-Město Bezdlužná

Prodáváme hračky, hry, sportovní vybavení a kancelářské potřeby. Provozujeme velkoobchod.

5Obec Hodějice1 pobočka

Hodějice 41, Hodějice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1455. Obec se nachází v nadmořské výšce 207 metrů. Na území žije 926 obyvatel. Poskytování služeb Czech POINTu.

6PROSTAVBY, a.s.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Dědina 447, Otnice Bezdlužná

Zabýváme se generální dodávkou pozemních a sportovních staveb na klíč. Stavbu Vám vyprojektujeme, postavíme, případně zrekonstruujeme a vzniklý odpad odvezeme k likvidaci. Kromě budov realizujeme i parkoviště či odstavné plochy. U sportovních staveb se zaměřujeme na víceúčelová hřiště,…

7Obec Šaratice

Náves 83, Šaratice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obec Šaratice se nachází v okrese Vyškov, kraj Jihomoravský. Poblíž obce vyvěrá hořký minerální pramen, který se stáčí do lahví jako Šaratica. Obecní úřad zveřejňuje veškeré aktuality a informace na úřední desce. V obci nalezneme ZŠ a MŠ Šaratice, knihovnu, poštu zdravotní služby a další.

8Obecní úřad Malínky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Malínky 75, Malínky Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

9Obec Pustiměř

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Pustiměřské Prusy 79, Pustiměř
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

10Obec Letonice

Osvobození 112 , Letonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec se nachází v nadmořské výšce 267 metrů. Na území žije 1385 obyvatel. Katastrální území o výměře 1100 ha spadá do Litenčické pahorkatiny a je nejzápadnějším výběžkem karpatského oblouku.Poskytování služeb Czech POINTu.


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Vyškov – detailní popis

Sportovní a tělovýchovné spolky hrají důležitou roli ve společnosti tím, že podporují zdraví a vytvářejí společenství prostřednictvím sportu a fyzické aktivity. Tyto spolky poskytují lidem různých věkových skupin a zájmových oblastí příležitost zapojit se do sportu, zlepšit svou fyzickou kondici, rozvíjet dovednosti a navázat nové přátelství.

Zaměřují se na organizaci různých sportovních aktivit a tělovýchovných programů pro své členy. Mnoho z těchto spolků je založeno na dobrovolné práci členů, kteří se angažují ve vedení a organizaci sportovních aktivit. Tímto způsobem spolky nejen rozvíjejí sportovní a tělovýchovné dovednosti svých členů, ale také poskytují příležitosti pro vedení a správu organizace.

Jednou z největších výhod sportovních a tělovýchovných spolků je jejich schopnost zapojit lidi z různých vrstev společnosti a podporovat inkluzi a rovnost. Spolky nabízejí různorodou škálu sportovních aktivit, které mohou být přístupné pro lidi různého věku, pohlaví, schopností a zájmů. Bez ohledu na to, zda se jedná o děti, mládež nebo dospělé. Tímto způsobem tělovýchovné spolky umožňují lidem různých skupin spojit se při sdílení společného zájmu a rozvíjet se nejen fyzicky, ale také sociálně.

Dalším důležitým aspektem sportovních a tělovýchovných spolků je jejich schopnost budovat společenství. Sportovní aktivity a týmové hry podporují vytváření přátelství, vzájemnou podporu a kolektivního ducha. Členové spolků se pravidelně setkávají na trénincích, zápasech a společenských akcích, což vede k vytváření silných vazeb a posiluje pocit sounáležitosti.

Spolky také často pořádají společenské akce a benefiční akce, které přispívají k budování lokálních komunit a podpoře charitativních iniciativ.