Sportovní, tělovýchovné spolky – Uherské Hradiště

1–10 firem z 200 nalezených Filtry

1Obec Žítková

Žítková 161, Starý Hrozenkov Bezdlužná Ověřená

Návštěvník Žítkové zde může najít soubor původních domů. Kromě krásné přírody s chráněnými orchidejovými loukami je tu také přírodní koupaliště. Obecní úřad pro své obyvatele pravidelně zveřejňuje nové informace na úřední desce. V obci se nachází knihovna a turistické informační centrum s…

2TJ Jiskra Otrokovice (Uherské Hradiště)1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(51)
Sport. areál TJ…, Otrokovice

Tělovýchovná jednota s 19 sportovními oddíly se zaměřením na atletiku, kuželky, orientační běh, turistiku, sportovní gymnastiku a cyklistiku, stolní tenis. Vedeme družstva kopané, házené, volejbalu, veslování, lyžování, stolního tenisu, šach, jógy a jiná.

3MADIS s.r.o. - Relaxační centrum MADIS1 pobočka

Relaxační a wellness centrum. Nejenom pro veřejnost, ale i firmy nebo organizace mohou využívat zařízení celého areálu jako uzavřená společnost na firemní sportovní hry, prezentace, obchodní jednání. Vždy jste vítáni a obslouženi profesionálními pracovníky.

4Sportoviště města Uherské Hradiště, Stonky3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(26)
Stonky 860, Uherské Hradiště

Provoz víceúčelového sportoviště. Nabízíme atletický areál, fotbalové tréninkové hřiště, volejbalové, beachvolejbalové a tenisové kurty, basketbalové hřiště a skatepark. Centrum sportovních nadějí. Dále městský fotbalový a hokejový stadion i bruslení veřejnosti.

5Sportoviště města Uherské Hradiště, Sady3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(26)
Sady, Uherské Hradiště

Provoz fotbalového hřiště a dětského hřiště se zábavnými prvky.

6Středisko volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace

4.4
★★★★★
★★★★★
(32)
U Školky 1409, Staré Město Bezdlužná

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti a mládež. Pořádáme akce, tábory a vedeme zájmové kroužky. děláme programy na míru jak pro školy, tak i pro firmy.

7Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková…

Bánov 507 , Bánov Bezdlužná

Základní škola Josefa Bublíka je pro 400 žáků. Nachází se zde družina, jídelna a klub. Organizace má spoustu zájmových kroužků. Najdete nás i na facebooku.

8Základní škola, Velehrad, okres Uherské Hradiště

Základní škola pro 250 žáků s družinou, jídelnou a klubem.

9GOLF - Jezera, s.r.o.2 pobočky

Provoz devítijamkového golfového hřiště, indoor center a goflových simulátorů FullSwing a AboutGolf. Zajišťujeme individuální i skupinové výukové lekce golfu pro dospělé a děti včetně kurzů pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme možnost dárkových poukazů či pořádání soukromých a firemních akcí.


Sportovní, tělovýchovné spolky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Sportovní, tělovýchovné spolky v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sportovní, tělovýchovné spolky najdete 200 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 180 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 60 firem v regionu Uherské Hradiště.