Výzkumné, zkušební ústavy – Morava

1–10 firem z 147 nalezených Filtry

1ZKL,a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Jedovnická 2346/8, Brno

Výroba a prodej ložisek. Nabídka velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek. Zkoušení vlastností ložisek. Poskytování poradenství v oboru ložisek.

2B.Z.Agency s.r.o.1 pobočka

Poskytujeme marketingové výzkumy trhu a to v oblasti zemědělského strojírenství.

3TECHMIX s.r.o.

Vyrábíme míchací zařízení a bioreaktory pro mnoho odvětví průmyslu. Díky vlastním vývojovým pracím dosahujeme kvalitních výsledků jak z hlediska procesního, tak i z hlediska strojní spolehlivosti.

4AKP testing

Zabývám se komplexním zpracováním technické dokumentace k výrobkům podle příslušné evropské směrnice. V oboru se pohybuji přes 32 let, funguji pružně a rychle, máme spoustu kladných referencí a kontrol bez závažných pochybeních.

5Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (centrála Brno)10 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gorkého 6, Brno Bezdlužná

Poskytujeme zdravotní a laboratorní služby. Testování materiálů pro kontakt s potravinami, vodou a zdravotní nezávadnost hraček. Zabýváme se také měřením elektromagnetického záření, hluku, neprůzvučnosti a osvětlení.

6Institut pro testování a certifikaci, a.s.5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křižíkova 2697/70, Brno

Nabízíme služby z oblasti zkoušení a certifikace.

7Výzkumný ústav stavebních hmot, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
Hněvkovského 30/65, Brno Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti výzkumu, vývoje, výroby, inovace a poradenství v oboru stavebních hmot. Výzkumný ústav stavebních hmot, a. s., (VUSTAH) je česká výzkumná organizace se sídlem v Brně zabývající se více než 65 let aplikovaným výzkumem v oblasti stavebních hmot a navazující problematikou.…

8Testing Lab s.r.o.

Provádíme magnetické, penetrační a termovizní zkoušky a zkoušky těsnosti.

9Česká společnost pro nedestruktivní testování

Zabýváme se nedestruktivním testováním výrobků, díky kterému jsme schopni nalézt vady materiálu či změřit tloušťku materiálu bez invazivní metody. Sdružujeme pracovníky, kteří pracují v oboru, školíme je a zvyšujeme úroveň jejich práce, aby výsledné testování bylo kvalitní a spolehlivé. V…

10ALFATEST s.r.o.

Zabýváme se nedestruktivním zkoušením materiálu, polotovarů a částí zařízení pro jadernou energetiku.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 147 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 132 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 44 firem v regionu Morava.