Výzkumné, zkušební ústavy – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost

Zkoušení a certifikace výrobků. Provoz zkušební a kalibrační laboratoře pro důlní výztuže i stroje a hydrauliku. Provádíme i defektoskopii včetně lan.

2Pavlínek s.r.o. - zkušebna2 pobočky

Zengrova 497/42, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme mechanické tahové 1500kN a cyklické tahové zkoušky do 250kN, magnetická defektoskopie řetězů a svárů NDT či odtrhové zkoušky magnetů a zvedacích svěrek. Zajišťujeme opravy, revize a kompletní dokumentaci závěsných prostředků, SW pro EVIDENCI–KONTROLU-REVIZE.

3MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o.

Zabezpečujeme technické a technologické inovace. Dále poskytujeme služby v oblasti metalurgie a materiálového inženýrství.

4Fyzikálně technický zkušební ústav, státní podnik

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pikartská 1337/7, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzikálně technický zkušební ústav se zaměřuje na zkoušení elektrických, neelektrických zařízení a ochranných systémů do prostředí s nebezpečím výbuchu, speciální měření elektrických veličin, teploty dynamických tlaků, autorizace a notifikace na certifikaci zařízení a ochranných systémů do…

5Vítkovice Testing Center s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Pohraniční 584/142, Ostrava

Akreditovaná zkušební a kalibrační laboratoř se zabývá zkouškami chemického složení, metalografií, mechanických vlastností materiálů, nedestruktivního zkoušení. Dále také prodej měřidel a měřicích přístrojů.

6Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Technologická 372/2, Ostrava, Pustkovec Bezdlužná

Vytváříme systematické podmínky pro realizaci a rozvoj inovačního podnikání, transferu technologií mezi technologickým výzkumem a průmyslovou praxí.

7Ben Labor s.r.o.

Poskytujeme služby zdravotnické laboratoře v rozsahu oboru patologie tj. biotické, imunohistochemické a cytologické vyšetření včetně cervikovaginální cytologie.

8A - CZ NDT s.r.o.

Husarova 81/25, Ostrava-Výškovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Zabýváme se zkoušením a měřením různých materiálů v oblasti strojírenství, slévárenství, svařování a ve výrobě. Vedeme dle potřeb a požadavků příslušnou dokumentaci. Vypracováváme pracovní postupy a návodky, vystavujeme protokoly a zprávy. Dokumentujeme průběh zkoušení a dokumentaci archivujeme.

9Czernik Adrián, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průkopnická 116/18, Vřesina Bezdlužná

Nabízím biologická a naturová hodnocení a posudky, biologický dozor staveb a botanické a zoologické průzkumy. Zajišťuji také záchranné transfery zvířat a rostlin, realizace ochranných migračních bariér, plány péče pro zvláště chráněná zvířata, poradenství a další služby.

10INTEST NDT, spol. s r.o1 pobočka

Plzeňská 2622/12, Ostrava-Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prováděním nedestruktivních zkoušek materiálů a svárů, kontroly a měření.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Moravskoslezský kraj.