Výzkumné, zkušební ústavy – Opava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost

Zkoušení a certifikace výrobků. Provoz zkušební a kalibrační laboratoře pro důlní výztuže i stroje a hydrauliku. Provádíme i defektoskopii včetně lan.

2Czernik Adrián, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průkopnická 116/18, Vřesina Bezdlužná

Nabízím biologická a naturová hodnocení a posudky, biologický dozor staveb a botanické a zoologické průzkumy. Zajišťuji také záchranné transfery zvířat a rostlin, realizace ochranných migračních bariér, plány péče pro zvláště chráněná zvířata, poradenství a další služby.

3Sdružení důlních a strojírenských technologií

Sdružení důlních a strojírenských technologií, se sídlem Vávrovická 275/89, 747 07, Opava-Vávrovice, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 12285, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Zájmové sdružení právnických osob. Založení v roce 2000. Více…

4MICROTES s.r.o.

MICROTES s.r.o., se sídlem Strahovice 159, 747 24, Chuchelná, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 75749, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

5EKOTOXA s.r.o. (pobočka Opava)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Otická 761/37, Opava
Otevřeno od 8:00

Provozujeme výzkumné, vývojové a expertní pracoviště působícího v oborech životního prostředí, zemědělství i lesnictví. Dále i nabídka služeb v oblasti geoinformatiky.

6Ústav zemědělské ekonomiky a informací (pobočka Opava, Předměstí)5 poboček

Provádění základního a aplikovaného výzkumu a vývoje v oboru zemědělské ekonomiky a politiky, včetně rozvoje multifunkčního charakteru zemědělství a venkova. Odborné řešení teoretických a hospodářsko-politických problémů zemědělské ekonomiky.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Opava.