Výzkumné, zkušební ústavy – Opava

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, akciová společnost

Zkoušení a certifikace výrobků. Provoz zkušební a kalibrační laboratoře pro důlní výztuže i stroje a hydrauliku. Provádíme i defektoskopii včetně lan.

2Czernik Adrián, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průkopnická 116/18, Vřesina Bezdlužná

Nabízím biologická a naturová hodnocení a posudky, biologický dozor staveb a botanické a zoologické průzkumy. Zajišťuji také záchranné transfery zvířat a rostlin, realizace ochranných migračních bariér, plány péče pro zvláště chráněná zvířata, poradenství a další služby.

3EKOTOXA s.r.o. (pobočka Opava)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Otická 761/37, Opava
Dnes už má zavřeno

Provozujeme výzkumné, vývojové a expertní pracoviště působícího v oborech životního prostředí, zemědělství i lesnictví. Dále i nabídka služeb v oblasti geoinformatiky.

4Ústav zemědělské ekonomiky a informací (pobočka Opava, Předměstí)5 poboček

Provádění základního a aplikovaného výzkumu a vývoje v oboru zemědělské ekonomiky a politiky, včetně rozvoje multifunkčního charakteru zemědělství a venkova. Odborné řešení teoretických a hospodářsko-politických problémů zemědělské ekonomiky.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Opava.