Výzkumné, zkušební ústavy – Uherské Hradiště

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1EPS, s.r.o.4 pobočky

Specializujeme se na výzkum a vývoj inovativních technologií, především biotechnologií, dále na realizaci průzkumů znečištění horninového prostředí, stavebních konstrukcí vod a na jejich sanaci, zejména pomocí bioremediačních technologií. Poskytuje služby v oblasti enviromentálních biotechnologií,…

2Amtest-TM s.r.o.

Dodáváme měřicí techniku pro laboratoře i průmyslové využití. Zabýváme se také poradenstvím v oblasti měřicí, kalibrační a testovací techniky. Prodej a dodávka testovací techniky.

3Petra Talašová

Petra Talašová, se sídlem Zlechovská 1713, 686 03, Staré Město, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

4Institut pro testování a certifikaci, a.s. (pobočka Mařatice)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sokolovská 573, Uherské Hradiště,…

Provozujeme laboratoř na zkoušení elektrických zařízení a elektronických výrobků. Dále hodnotíme elektrickou bezpečnost a kalibraci měřidel. Mimo jiné nabízíme znalecké posudky, posuzování shod a osvědčování výherních hracích přístrojů. Poskytujeme informace o změnách v normách.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Uherské Hradiště.