Výzkumné, zkušební ústavy – Zlín

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Centrum stavebního inženýrství a.s. (pobočka Louky)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
K Cihelně 304, Louky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost Centrum stavebního inženýrství poskytuje služby v oblasti zkušebnictví a certifikace pro většinu výrobků a technologií používaných ve stavebnictví, dále poradenskou, konzultační činnost v oblasti komplexních a individuálních programů regenerace a oprav panelových domů a montovaných…

2AZL Otrokovice s.r.o.

tř. Tomáše Bati 1724, Otrokovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Laboratorní zkoušení fyzikálních, chemických a hygienických vlastností. A to kožedělných a textilních materiálů i výrobků. Dále zajišťujeme kontrolu kvality, protokoly o zkouškách, znalecké posudky, poradenství a vývoj. Provádíme zkoušky dětské obuvi a oblečení.

3Zkušebna stavebně truhlářských výrobků13 poboček

Zkušebna stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně je součástí Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Zkušebnictví, certifikace, poradenská činnost, expertízy, okna, dveře, podlahoviny, desky ze dřeva, povrchové a nátěrové systémy, tmely, dřevo všeobecně, nábytek, tvorba a…

4Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (Pobočka Zlín)10 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Poskytujeme zdravotní a laboratorní služby. Testování materiálů pro kontakt s potravinami, vodou a zdravotní nezávadnost hraček. Zabýváme se také měřením elektromagnetického záření, hluku, neprůzvučnosti a osvětlení.

5B-inside s.r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

Marketingový výzkum trhu v ČR i zahraničí. Dále i realizujeme marketingové analýzy a průzkumy trhu za účelem exportu, při vývoji nových produktů, pro získání zpětné vazby od zákazníků, zlepšení image firmy a oslovení nových zákazníků. Mimo jiné se specializujeme na firemní (B2B) trhy.

6Institut pro testování a certifikaci, a.s. (pobočka Zlín)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
třída Tomáše Bati…, Zlín

Institut pro testování a certifikaci je nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Zlín.