Výzkumné, zkušební ústavy - Zlín

1 - 6 firem z 6 nalezených

Centrum stavebního inženýrství a.s. (pobočka Louky)

Louky, K Cihelně 304 kontakt +420 577 604 169, (1 pobočka)

Společnost Centrum stavebního inženýrství poskytuje služby v oblasti zkušebnictví a certifikace pro většinu výrobků a technologií používaných ve stavebnictví, dále poradenskou, konzultační činnost v oblasti komplexních a individuálních programů regenerace a oprav panelových domů a montovaných skeletových objektů (jako školských staveb, budov občanské vybavenosti či zdravotnických zařízení), součástí nabídky je expertizní činnost, obstarání stavebního povolení, poradenství s financováním…

web www.csias.cz

AZL Otrokovice s.r.o.

Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1724 kontakt +420 577 663 404

Laboratorní zkoušení fyzikálních, chemických a hygienických vlastností. A to kožedělných a textilních materiálů i výrobků. Dále zajišťujeme kontrolu kvality, protokoly o zkouškách, znalecké posudky, poradenství a vývoj. Provádíme zkoušky dětské obuvi a oblečení.

web www.azl.cz

Zkušebna stavebně truhlářských výrobků

Zlín - Louky, K Cihelně 304 kontakt +420 577 103 317, (13 poboček)

Zkušebna stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně je součástí Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Zkušebnictví, certifikace, poradenská činnost, expertízy, okna, dveře, podlahoviny, desky ze dřeva, povrchové a nátěrové systémy, tmely, dřevo všeobecně, nábytek, tvorba a připomínkování norem.

web www.zstv.cz

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (Pobočka Zlín)

Zlín, Havlíčkovo nábřeží 600 , (10 poboček)

Poskytujeme zdravotní a laboratorní služby. Testování materiálů pro kontakt s potravinami, vodou a zdravotní nezávadnost hraček. Zabýváme se také měřením elektromagnetického záření, hluku, neprůzvučnosti a osvětlení.

web www.zuova.cz

B-inside s.r.o. (pobočka Zlín)

Zlín, Vavrečkova 5262 kontakt +420 608 048 048, (2 pobočky)

Marketingový výzkum trhu v ČR i zahraničí. Dále i realizujeme marketingové analýzy a průzkumy trhu za účelem exportu, při vývoji nových produktů, pro získání zpětné vazby od zákazníků, zlepšení image firmy a oslovení nových zákazníků. Mimo jiné se specializujeme na firemní (B2B) trhy.

web www.b-inside.cz

Institut pro testování a certifikaci, a.s. (pobočka Zlín)

Zlín, třída Tomáše Bati 299 kontakt +420 577 601 238, (5 poboček)

Institut pro testování a certifikaci je nezávislá zkušební, certifikační, kalibrační a inspekční společnost s mezinárodní působností poskytující odborné služby v oblasti hodnocení kvality a bezpečnosti produktů, certifikace produktů a systémů managementu.

web www.itczlin.cz