Výzkumné, zkušební ústavy – Ostrava - město

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Pavlínek s.r.o. - zkušebna2 pobočky

Zengrova 497/42, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme mechanické tahové 1500kN a cyklické tahové zkoušky do 250kN, magnetická defektoskopie řetězů a svárů NDT či odtrhové zkoušky magnetů a zvedacích svěrek. Zajišťujeme opravy, revize a kompletní dokumentaci závěsných prostředků, SW pro EVIDENCI–KONTROLU-REVIZE.

2MATERIÁLOVÝ A METALURGICKÝ VÝZKUM s.r.o.

Zabezpečujeme technické a technologické inovace. Dále poskytujeme služby v oblasti metalurgie a materiálového inženýrství.

3Fyzikálně technický zkušební ústav, státní podnik

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pikartská 1337/7, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzikálně technický zkušební ústav se zaměřuje na zkoušení elektrických, neelektrických zařízení a ochranných systémů do prostředí s nebezpečím výbuchu, speciální měření elektrických veličin, teploty dynamických tlaků, autorizace a notifikace na certifikaci zařízení a ochranných systémů do…

4Vítkovice Testing Center s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Pohraniční 584/142, Ostrava

Akreditovaná zkušební a kalibrační laboratoř se zabývá zkouškami chemického složení, metalografií, mechanických vlastností materiálů, nedestruktivního zkoušení. Dále také prodej měřidel a měřicích přístrojů.

5Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Technologická 372/2, Ostrava, Pustkovec Bezdlužná

Vytváříme systematické podmínky pro realizaci a rozvoj inovačního podnikání, transferu technologií mezi technologickým výzkumem a průmyslovou praxí.

6Ben Labor s.r.o.

Poskytujeme služby zdravotnické laboratoře v rozsahu oboru patologie tj. biotické, imunohistochemické a cytologické vyšetření včetně cervikovaginální cytologie.

7A - CZ NDT s.r.o.

Husarova 81/25, Ostrava-Výškovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se zkoušením a měřením různých materiálů v oblasti strojírenství, slévárenství, svařování a ve výrobě. Vedeme dle potřeb a požadavků příslušnou dokumentaci. Vypracováváme pracovní postupy a návodky, vystavujeme protokoly a zprávy. Dokumentujeme průběh zkoušení a dokumentaci archivujeme.

8INTEST NDT, spol. s r.o1 pobočka

Plzeňská 2622/12, Ostrava-Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prováděním nedestruktivních zkoušek materiálů a svárů, kontroly a měření.

9VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ-VÝZKUMNÉ ENERGETICKÉ CENTRUM2 pobočky

Výzkumné energetické centrum (VEC) vzniklo 2. března 1999 za podpory vedení Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava a účelové dotaci MŠMT ČR na projekt „Využití energetických zdrojů“ v rámci programu „Posílení výzkumu na vysokých školách“. Pracoviště tak navázalo na dlouholeté zkušenosti…

10Controltest, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavova 901/7, Ostrava Bezdlužná

Provádíme zkoušky v oblasti základních nedestruktivních metod zkoušení (nedestruktivní defektoskopie) a v oblasti základního ověřování mechanických vlastností materiálu. Zabýváme se také kontrolami těsnosti, měřením tlouštěk, mechanickými zkouškami i měřením tlouštěk povlaků.


Výzkumné, zkušební ústavy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Výzkumné, zkušební ústavy v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výzkumné, zkušební ústavy najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Ostrava - město.