Nedestruktivní zkoušení, NDT – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Česká společnost pro nedestruktivní testování1 pobočka

Technická 2896/2, Brno Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se nedestruktivním testováním výrobků, díky kterému jsme schopni nalézt vady materiálu či změřit tloušťku materiálu bez invazivní metody. Sdružujeme pracovníky, kteří pracují v oboru, školíme je a zvyšujeme úroveň jejich práce, aby výsledné testování bylo kvalitní a spolehlivé. V…

2ALFATEST s.r.o.

Zabýváme se nedestruktivním zkoušením materiálu, polotovarů a částí zařízení pro jadernou energetiku.

3Vítkovice Testing Center s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Pohraniční 584/142, Ostrava

Akreditovaná zkušební a kalibrační laboratoř se zabývá zkouškami chemického složení, metalografií, mechanických vlastností materiálů, nedestruktivního zkoušení. Dále také prodej měřidel a měřicích přístrojů.

4A - CZ NDT s.r.o.

Husarova 81/25, Ostrava-Výškovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se zkoušením a měřením různých materiálů v oblasti strojírenství, slévárenství, svařování a ve výrobě. Vedeme dle potřeb a požadavků příslušnou dokumentaci. Vypracováváme pracovní postupy a návodky, vystavujeme protokoly a zprávy. Dokumentujeme průběh zkoušení a dokumentaci archivujeme.

5Controltest, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavova 901/7, Ostrava Bezdlužná

Provádíme zkoušky v oblasti základních nedestruktivních metod zkoušení (nedestruktivní defektoskopie) a v oblasti základního ověřování mechanických vlastností materiálu. Zabýváme se také kontrolami těsnosti, měřením tlouštěk, mechanickými zkouškami i měřením tlouštěk povlaků.

6Brus Jiří - BVD

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Petřvald 438, Petřvald Bezdlužná

Zkušební laboratoř pro oblast nedestruktivního zkoušení s nabídkou konzultací. Zkoušíme materiály ultrazvukem, prozařováním, magnetickými metodami a kapilárními metodami ... hodnocení výrobků vizuálními metodami.


Firmy v dalších lokalitách


Nedestruktivní zkoušení, NDT v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nedestruktivní zkoušení, NDT najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.