Státní zkušebna – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1PUNCOVNÍ ÚŘAD8 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Veveří 465/18, Brno Bezdlužná

Státní správa v oblasti puncovnictví. Zkoušení drahých kovů a provádění puncovních kontrol zboží zhotoveného z drahých kovů.

2Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka3 pobočky

Poskytujeme odborné služby pro tvorbu a uplatňování státní vodohospodářské politiky. Zaměřujeme se na hydrauliku, hydrologii a hydrogeologii.

3Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů, akciová…1 pobočka

Akreditovaná laboratoř a certifikační orgán nabízející zkoušky i certifikaci výrobků, strojů a zařízení pro zemědělství.

4Český metrologický institut (pobočka Brno)11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Okružní 772/31, Brno-Lesná Bezdlužná

Zabezpečujeme jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech vědecké, technické i hospodářské činnosti. Dále provádíme certifikaci referenčních materiálů a ověřování stanovených měřidel.

5Státní veterinární ústav Olomouc2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Jakoubka ze Stříbra…, Olomouc Bezdlužná

Provádíme vyšetření potravin, krmiv, vody, biologických materiálů, léčiv a kosmetických přípravků. Také provádíme laboratorní diagnostiku chorob zvířat včetně BSE a vztekliny. Monitoring cizorodých látek. Odborná poradenská činnost a svoz vzorků.

6Fyzikálně technický zkušební ústav, státní podnik

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pikartská 1337/7, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzikálně technický zkušební ústav se zaměřuje na zkoušení elektrických, neelektrických zařízení a ochranných systémů do prostředí s nebezpečím výbuchu, speciální měření elektrických veličin, teploty dynamických tlaků, autorizace a notifikace na certifikaci zařízení a ochranných systémů do…

7Ústav práva a soudního inženýrství, o.p.s.

Ústav práva a soudního inženýrství, o.p.s., se sídlem Palackého 2312/54, 695 01, Hodonín, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 417, Krajský soud v Brně. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je:…

8Vojenský výzkumný ústav, s. p.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Veslařská 337/230, Brno-Pisárky Bezdlužná

Vojenský výzkumný ústav, s. p., se sídlem Veslařská 337/230, 637 00, Brno-Pisárky, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 25718, Krajský soud v Brně. Právní forma Státní podnik. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 100 - 199 zaměstnanců. …

9Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i. (centrála Brno)1 pobočka

Zabýváme se sběrem a měřením dat pro hodnocení jaderných, chemických a biologických látek na člověka a prostředí. Zjišťujeme objemovou aktivitu radonu.

10Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Líšeňská 2657/33a, Brno Bezdlužná

Zabýváme se výzkumnou, vývojovou a expertní činností s celostátní působností pro všechny obory dopravy. Zajišťujeme také servisních činnost pro MD a další orgány a organizace státního, veřejného i soukromého sektoru.


Firmy v dalších lokalitách


Státní zkušebna v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Státní zkušebna najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.