Státní zkušebna – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1PUNCOVNÍ ÚŘAD8 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Veveří 465/18, Brno Bezdlužná

Státní správa v oblasti puncovnictví. Zkoušení drahých kovů a provádění puncovních kontrol zboží zhotoveného z drahých kovů.

2Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka3 pobočky

Poskytujeme odborné služby pro tvorbu a uplatňování státní vodohospodářské politiky. Zaměřujeme se na hydrauliku, hydrologii a hydrogeologii.

3Státní zkušebna zemědělských, potravinářských a lesnických strojů, akciová…1 pobočka

Akreditovaná laboratoř a certifikační orgán nabízející zkoušky i certifikaci výrobků, strojů a zařízení pro zemědělství.

4Český metrologický institut (pobočka Brno)12 poboček

Zabezpečujeme jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech vědecké, technické i hospodářské činnosti. Dále provádíme certifikaci referenčních materiálů a ověřování stanovených měřidel.

5Státní veterinární ústav Olomouc2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(60)
Jakoubka ze Stříbra…, Olomouc Bezdlužná

Provádíme vyšetření potravin, krmiv, vody, biologických materiálů, léčiv a kosmetických přípravků. Také provádíme laboratorní diagnostiku chorob zvířat včetně BSE a vztekliny. Monitoring cizorodých látek. Odborná poradenská činnost a svoz vzorků.

6Fyzikálně technický zkušební ústav, státní podnik

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pikartská 1337/7, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fyzikálně technický zkušební ústav se zaměřuje na zkoušení elektrických, neelektrických zařízení a ochranných systémů do prostředí s nebezpečím výbuchu, speciální měření elektrických veličin, teploty dynamických tlaků, autorizace a notifikace na certifikaci zařízení a ochranných systémů do…

7Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i. (centrála Brno)1 pobočka

Zabýváme se sběrem a měřením dat pro hodnocení jaderných, chemických a biologických látek na člověka a prostředí. Zjišťujeme objemovou aktivitu radonu.

8Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.2 pobočky

Zabýváme se výzkumnou, vývojovou a expertní činností s celostátní působností pro všechny obory dopravy. Zajišťujeme také servisních činnost pro MD a další orgány a organizace státního, veřejného i soukromého sektoru.

9STÁTNÍ ÚSTAV PRO KONTROLU LÉČIV4 pobočky

Stará 105/25, Brno Bezdlužná

Zajišťujeme státní dozor nad vlastnostmi léčiv a zdravotnických prostředků, které jsou používány v humánní medicíně.

10Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v. v. i. (centrála Znojmo)1 pobočka

Řešíme výzkumné úkoly pro lesní hospodářství. Zajišťujeme expertní činnosti pro státní správu a vlastníky různých kategorií.


Firmy v dalších lokalitách


Státní zkušebna v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Státní zkušebna najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.