Zkušebny zbraní, střeliva – Morava

V oblasti Morava se nachází mnoho zkušeben zbraní a střeliva, které jsou využívány pro testování a vývoj nových zbraní a střeliva. Tyto zkušebny jsou vybaveny moderní technologií a umožňují testování různých typů zbraní a střeliva v různých podmínkách.

1–1 firem z 1 nalezených Filtry

1Vojenský výzkumný ústav, s. p.

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Veslařská 337/230, Brno-Pisárky Bezdlužná

Vojenský výzkumný ústav, s. p., se sídlem Veslařská 337/230, 637 00, Brno-Pisárky, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 25718, Krajský soud v Brně. Právní forma Státní podnik. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 100 - 199 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Zkušebny zbraní, střeliva v lokalitě Morava – detailní popis

Díky těmto zkušebnám je možné získat důležité informace o výkonu a spolehlivosti zbraní a střeliva, což je klíčové pro zajištění bezpečnosti a účinnosti těchto produktů. Zkušebny v oblasti Morava jsou proto velmi důležité pro celou zbrojní průmyslovou oblast.

V oblasti Morava se nachází také mnoho výrobců zbraní a střeliva, kteří využívají zkušeben pro testování svých produktů. Tyto výrobci se mohou spolehnout na kvalitní a přesné testování, které jim umožní zlepšit své produkty a získat konkurenční výhodu na trhu.

Celkově lze tedy říci, že zkušebny zbraní a střeliva v oblasti Morava jsou klíčové pro zajištění bezpečnosti a účinnosti těchto produktů. Díky nim mohou výrobci zbraní a střeliva zlepšovat své produkty a zákazníci se mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty.