Hudební zkušebny – Morava

Oblast Morava je bohatá na hudební zkušebny, které jsou ideální pro všechny hudebníky, kteří hledají prostor pro zkoušení a vylepšování svých dovedností. Tyto zkušebny jsou vybaveny moderním vybavením a nabízejí vynikající akustiku, což umožňuje hudebníkům vytvářet kvalitní zvukové záznamy.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Kateřina Němcová - CCA BAND

Kateřina Němcová - CCA BAND, se sídlem Skřivanova 334/4, 602 00, Brno-Ponava, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

2ROSOUND s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sedla 635/2, Bosonohy-Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

ROSOUND s.r.o., se sídlem Sedla 635/2, 642 00, Bosonohy-Brno, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 96290, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

3ABBADON Music s.r.o.

Nahrávací a masteringové studio. Zajišťujeme live ozvučení a osvětlení. Organizujeme hudební produkce a koncerty. Dále nabízíme k pronájmu vybavené zkušebny a zvukový servis. Otevírací doba: nonstop.

4Hlásím se k továrně - provoz Hlubina

4.6
★★★★★
★★★★★
(158)
Vítkovická 1708/17, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Nabízíme prostory k pronájmu v bývalém dole Hlubina. K dispozici jsou ateliéry, hudební zkušebny s nahrávacím studiem, filmové centrum s kinem, učebny či sály vhodné pro divadlo, pohybové aktivity a prostory pro vzdělávání, tvorbu a společenský život v Ostravě, na celkem 4000 metrech čtverečních.


Firmy v dalších lokalitách


Hudební zkušebny v lokalitě Morava – detailní popis

Hudební zkušebny v oblasti Morava jsou ideální pro kapely, hudební skupiny a sólové umělce, kteří hledají prostor pro zkoušení a vylepšování svých dovedností. Tyto zkušebny jsou vybaveny moderním vybavením a nabízejí vynikající akustiku, což umožňuje hudebníkům vytvářet kvalitní zvukové záznamy.

Hudební zkušebny v oblasti Morava jsou také ideální pro nahrávání a produkci hudby. Tyto zkušebny jsou vybaveny moderním nahrávacím zařízením a nabízejí profesionální zvukové inženýrství, což umožňuje hudebníkům vytvářet kvalitní nahrávky svých skladeb.

Hudební zkušebny v oblasti Morava jsou také ideální pro pořádání koncertů a vystoupení. Tyto zkušebny jsou vybaveny moderním osvětlením a zvukovým systémem, což umožňuje hudebníkům vytvářet nezapomenutelné vystoupení pro své fanoušky.

Celkově lze říci, že hudební zkušebny v oblasti Morava jsou ideální pro všechny hudebníky, kteří hledají prostor pro zkoušení, nahrávání a vystupování. Tyto zkušebny nabízejí moderní vybavení, vynikající akustiku a profesionální zvukové inženýrství, což umožňuje hudebníkům vytvářet kvalitní hudbu a nezapomenutelné vystoupení.