Masáže – Jeseník

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Jeseník.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Niki Beránková Sitmalidu

nám. Svobody 100, Zlaté Hory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Niki Beránková Sitmalidu, se sídlem nám. Svobody 100, 793 76, Zlaté Hory, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Pedikúra, manikúra Zdroj:…

2Bc. Eva Krytinářová

nám. Svobody 822/1, Jeseník
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Bc. Eva Krytinářová, se sídlem nám. Svobody 822/1, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba, obchod a služby neuvedené…

3Vital masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
V Oblouku 170/1, Jeseník

Vital masáže, se sídlem V Oblouku 170/1, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

4Marie Vršanová

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Jánského 409, Česká Ves

Marie Vršanová, se sídlem Jánského 409, 790 81, Česká Ves, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5SALON KRÁSY MARY COHR (pobočka Lipová-lázně)1 pobočka

SALON KRÁSY MARY COHR, se sídlem Lipová-lázně 363, 790 61, Lipová-lázně, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 100540, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6Skura Jan, Mgr.

Dukelská 717/2 , Jeseník
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Společnost poskytuje léčebné a relaxační masáže, diagnostiku i poradenství, Reiki a etikoterapii. Zajišťujeme certifikované masérské kurzy a vedení začínajících masérů. Pořádáme přednášky a workshopy. Nabízíme dárkové poukazy.

7Kubíčková Běla, Mgr.

Provozuji kraniosakrální i reflexní terapie a protimigrénovou, aromaterapeutickou i klasickou masáž. Provozuji kineziologickou poradnu.

8Crhová Zuzana

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Masarykovo nám. 152…, Jeseník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kosmetické služby, masáže, pedikúru a denní, večerní i svatební líčení.

9Jaroslava Horáčková Kováříková- Wellness Rychleby

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
17. listopadu 456, Javorník
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provoz wellness centra. K dispozici je parní lázeň, finská sauna, hydromasážní vana, Kneippův chodník, reflexní terapie odpočívárny, masáže a rehabilitace, fitness zóna.

10Malysová Vlasta

Na Zahrádkách 219, Jeseník
Dnes už má zavřeno

Provádím masáže. Nabízím využití sauny a vířivky.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Masáže v lokalitě Jeseník – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.