Masáže – Prostějov

1–10 firem z 88 nalezených Filtry

1Vitásková Pavlína - Relax Centrum

Wolkerova 1698/20, Prostějov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme mokrou mediciální pedikúru, ošetření a úpravu nehtů, kuřích ok a zarostlých nehtů. Dále provádím masáže. Možnost i dárkových poukazů.

2Sikorová Martina - Rodinné centrum Hastrmánci

Nabídka anticelulitidových masáží a zábalů na tělo. Dále zajistíme služby kosmetického salonu, plavání kojenců, batolat a dětí do 10 let v bazénu s mořskou solí, plavání a programy pro těhotné, předporodní a porodní kurzy. Bazén je i vybaven perličkovou lavicí, protiproudem a podvodními chrliči.

3Slezák Michal - TAO MASSAGE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 3310/86, Prostějov Bezdlužná

V klidném prostředí, provádíme masáže proti bolestem zad a šíje, masáže relaxační a rekondiční celého těla, reflexní terapie - uvolnění krční a bederní páteře. Dále i nabízíme: REIKI, masáž s lávovými kameny, medovou detoxikační masáž, termální zábaly, infratermál saunu, uhličité koupele atd.…

4Padrnosová Jana - Salon DaVinci

Žižkovo nám. 133, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídky služeb kadeřnického, kosmetického, masážního, tetovacího či piercing salonu. Dále i nehtového studia a permanentního make-upu. Poskytování kadeřnických rekvalifikačních kurzů.

5Hladká Jana - maserské služby

Žeranovská 1012, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme masérské služby v oblasti klasických masáží zad a šíje, dále velmi oblíbené a účinné ruční lymfodrenáže nohou při otocích, bolestech, celulitidě, dále bioenergetické tlumení bolestí kloubů a svalů.

6REGEN CLUB z.s.

Brněnská 1381, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vytváříme podmínky pro příjemnější prostřední ve všech oblastech lidského života. Nabízíme regeneraci těla i ducha, programování snů a vody. Masáže nohou, těla a očí. Zajišťujeme i harmonizaci organizmu. Využíváme poslední poznatky vědy a kapacity mozku k pozitivním postupům.

7Melka Aleš - mobilní masáže

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krapkova 1635/26, Prostějov Bezdlužná

Nabízím masáže a rekondice. Dále i mobilní masáže a masáže do domu. Otevřeno nonstop.

8Harmanová Iveta

Nabízím regenerační a rekondiční služby, masáže.

9REHAFYZ s.r.o.2 pobočky

Nabízíme služby ke zlepšení fyzické a psychické. Provádíme odborná ošetření a zajistíme Vám co nejlepší zdravotní výsledek. Jsme tým tvořený rehabilitační lékaři a fyzioterapeuty. Klademe velký důraz na odbornost a lidský přístup. Léčíme chirurgické, neurologické, ortopedické, psychické i kožní…

10Polák Michael, Mgr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(40)
Vrchlického 2366, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka sportovních rehabilitací a fyzioterapií. Dále se zaměřuji na oblasti krku, zad i hlavy včetně pooperačních bolestí. Zabývám se sportovní medicínou a poskytuji poradenství. Pro každého klienta je vytvořen individuální program, který povede ke zlepšení celkového stavu a výkonnosti.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Masáže v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Masáže najdete 88 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 79 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 26 firem v regionu Prostějov.