Masáže – Bruntál

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Bruntál.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1MUDr. Alice Kořenková - REHGYN s.r.o.

Žižkova 1028/7, Krnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rehabilitační centrum v Krnově. Naše ordinace je zaměřená na neurologické a pohybové poruchy. Dále nabízíme fyzioterapii a masáže. Tejpování.

2Gavendová Lucie - kosmetika

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
nám. Míru 63/8 , Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní kosmetické služby s použitím značkové kosmetiky. Nabízíme veškeré kosmetické služby jako např. masáže dekoltu, obličeje a nohou, nebo manikůru a pedikůru.

3Rehabilitace Zdravíčko

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Opavská 296/48, Krnov Bezdlužná

Zajišťujeme rehabilitace a rehabilitační, dynamické a regenerační skupinová cvičení. Poskytujeme veškerou léčebnou rehabilitační péči.

4Orlíková Naděžda

3.5
★★★★★
★★★★★
(36)
Bezručova 1037/36 , Krnov Bezdlužná

Nabízím veškeré kosmetické služby. V našem salóně nabízím péči o celé tělo a mikromasáže. Zabývám se vizážistikou a barvovým poradenstvím.

5Koňaříková Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecké nám. 22/2 , Bruntál
Otevřeno do 21:00

Nabízím klasickou nebo rekondiční či thajskou masáž. Dále masáž lávovými kameny a lifting obličeje.

6Masáže Jan Weiner

Masáže Jan Weiner, se sídlem U Potoka 242/9, 795 01, Rýmařov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Zdroj: výpis z dat Registru Ares…

7Rehabilitace Krnov - Mgr. Anna Stejskal

Rehabilitace Krnov - Mgr. Anna Stejskal, se sídlem Čsl. armády 808/43b, 794 01, Krnov-Pod Cvilínem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2017. Více informací naleznete na…

8Marie Finsterlová

nám. Míru 63/8, Bruntál
Dnes už má zavřeno

Marie Finsterlová, se sídlem nám. Míru 63/8, 792 01, Bruntál, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Dana Fleišmanová

Dana Fleišmanová, se sídlem Sosnovská 381, 793 12, Horní Benešov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Více informací naleznete na…

10Václav Kalda (pobočka Osoblaha)1 pobočka

Václav Kalda, se sídlem Slunečná 154, 793 99, Osoblaha, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Masáže v lokalitě Bruntál – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.