Masáže – Brno - venkov

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám. Při masáži se uvolňují hormony jako endorfiny, oxytocin, serotonin a dopamin, které snižují citlivost na bolest a přispívají k dobré náladě. Přehled masážních salónů v lokalitě Brno - venkov.

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1Soukromá klinika LOGO s.r.o. (Židlochovice)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
náměstí Míru 149, Židlochovice
Otevřeno od 7:30

Na našem pracovišti poskytujeme odbornou a komplexní péči v oborech klinická logopedie, ORL, foniatrie, psychiatrie, psychologie, ergoterapie, fyzioterapie, neurologie, interní lékařství a rehabilitace. Pracoviště Židlochovice se specializuje na klinickou logopedii. Kromě obvyklých vyšetření a…

2Klinika Vital s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 663, Modřice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Moderní rehabilitační centrum.

3Neurofyzionet, spol. s r.o. (pobočka Újezd u Brna)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 960, Újezd u Brna
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Poskytujeme služby neurologické ambulance a rehabilitace.

4Neurofyzionet, spol. s r.o. (pobočka Pohořelice)6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 1, Pohořelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme rehabilitační péči.

5Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1257)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

6ART BAZÉNY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(28)
Nebovidy 222, Nebovidy u Brna Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem bazénů Art Pools.

7InFoC Brno, spol. s r.o. (pobočka Rajhrad)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
9. května 480, Rajhrad Bezdlužná

Děláme prodej skleněných i plastových masážních baněk a solárií i také kosmetiky a dále dezinfekce a náhradní díly.

8InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

9Michael Mitzoda

Specializujeme se na alternativní medicínu, homeopatii, coaching a detoxikaci metodou Joalis.

10Rehabilitace - Burianová, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Karla Čapka 1656/13, Šlapanice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči, kinezilogický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, reflexní masáže a rázovou metodu. Provádíme rehabilitace u dětí, léčebné rehabilitace i tzv. Vojtovu metodu. Navštivte naše internetové stránky a kontaktujte nás!


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Masáže v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Masáže mají blahodárné účinky na lidské tělo. Zbavují tělo od bolesti zad, šíje, namožených svalů a celkově i celého těla. Jsou ideální po fyzické námaze, kdy dokáží zregenerovat organismus. Zlepšují krevní a mízní oběh. Zbavují stresu, napětí a únavy. Masáže také omlazují pokožku. Po masáži budete svěží, budete mít plno energie a v neposlední řadě si užijete skvělý relax.

Druhy masáží

Masáží existuje přes sto druhů. Přestože vycházejí z různých kulturních základů, jednotlivé druhy masáží se vzájemně prolínají. 

  • Klasická zdravotní masáž – odstraňuje ztuhlost a bolestivost svalstva, uvolňuje fyzické a psychické napětí a celkově přispívá k regeneraci celého těla. Při masáži dochází ke stimulaci krevního oběhu, tkáně jsou tak prokrvené, lymfatický systém je rozpohybován a látková výměna je urychlena.
  • Reflexní masáž – jedná se o masáž nohou, která je zacílena na reflexní body na chodidle. Reflexní body jsou spojeny s tělními orgány prostřednictvím nervové soustavy. Stimulace těchto bodů vyvolá reflexní odezvu v příslušném orgánu a pomáhá zjistit a léčit mnohé potíže týkající se celého těla. Reflexní masáž zlepšuje funkci srdce, střev a ledvin, pomáhá při dlouhotrvajících zánětech a upravuje nerovnováhu hormonálního systému.
  • Thajská masáž – spočívá v práci s celým tělem, jelikož obsahuje prvky akupresury a jógy. Při masáži se provádí velké množství protahovacích manévrů. Používají se při ní dlaně, lokty, chodidla nebo kolena. Cílem thajské masáže je odblokování linií energie a navození celkové harmonie v těle.