Masáže – Brno - venkov

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Wellness Kuřim s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1251)
Blanenská 1082, Kuřim
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vodní ráj se čtyřmi bazény, tobogánem, posilovnou, aerobními sály, bohatou nabídkou relaxačních procedur a restaurací.Nabízíme celou řadu služeb pod jednou střechou včetně wellness pobytů. Najdete nás jen 14 km od Brna, ve městě Kuřim.

2ART BAZÉNY s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem bazénů Art Pools.

3InFoC Brno, spol. s r.o. (pobočka Rajhrad)1 pobočka

Děláme prodej skleněných i plastových masážních baněk a solárií i také kosmetiky a dále dezinfekce a náhradní díly.

4InFoC Brno, spol. s r.o.1 pobočka

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem domácích i profesionálních solárií, houkaček, speciálních i historických replik telefonů. Nabízíme náhradní díly, kolagenové trubice, solární kosmetiku, dezinfekční přípravky, náhradní díly, ovladače, šňůry, konektory a zvonky.

5Michael Mitzoda

Specializujeme se na alternativní medicínu, homeopatii, coaching a detoxikaci metodou Joalis.

6Rehabilitace - Burianová, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Karla Čapka 1656/13, Šlapanice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní rehabilitační péči, kinezilogický rozbor, pasivní i aktivní cvičení, reflexní masáže a rázovou metodu. Provádíme rehabilitace u dětí, léčebné rehabilitace i tzv. Vojtovu metodu. Navštivte naše internetové stránky a kontaktujte nás!

7Štětková Zdeňka-kosmetika Velvet

Všem svým klientům nabízím klasickou kosmetickou péči založenou na poctivé ruční práci ve spojení s novými poznatky a metodami. Pracuji s kosmetikou Cannaderm- jedná se o konopnou kosmetiku. Tato nádherná a nesmírně užitečná rostlina určitě patří do rostlinné síně slávy. Byla zapomenuta,odsunuta a…

8MOHENDŽÁRO - MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lažánky 133, Lažánky Bezdlužná

Tantrická jóga pro ženy, akreditováno Mšmt. Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice. Tantrické hnutí Mohendžodáro. Zakladatelka lékařka Monika Sičová a lektor Igor Samotný vycházeli při tvorbě koncepce ze starodávné indické tradice, ze středoevropské reality a…

9Barvířová Hana

Nabízíme fyzioterapie a rehabilitační péči. Tyto služby jsou plně hrazeny zdravotními pojišťovnami. Poskytujeme placené služby jako jsou masáže, baňkování, Dornova metoda. Cvičení na velkých a malých míčích.

10Jarošová Monika - masáže

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V Dědině 75, Říčany u Brna Bezdlužná

Naše studio nabízí lymfatické masáže, individuální terapie karmalogii a tejpování.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Masáže v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Masáže najdete 57 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 51 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Brno - venkov.