Masáže – Přerov

1–10 firem z 108 nalezených Filtry

1MUDr. Eva Koudelková s.r.o.

nám. Přerovského…, Přerov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme rehabilitace léčebné, fyzioterapie, fyziatrii a klasické masáže, kinesiotaping a skupinovou léčebnou tělesnou výchovu. Naši ordinaci naleznete na náměstí Přerovského povstání 1 v Přerově. Navštívit nás můžete každý všední den mezi od 6:00 do 16:00.

2Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o.

Střední školy s nabídkou studijních oborů: správce informačních systémů, multimédia a webdesign, bezpečnost a právo, sociální činnost a právo, rekreologie, turismus, personalistika. Pedagogické poradenství, rekvalifikace a autoškola.

3Ivana Oherová StudioIW

Podvalí 707, Tovačov I-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme kosmetické služby. Dále i neinvazivní vyhlazení vrásek, permanentní make-up, prodloužení a trvalou řas, suchou a mokrou pedikúru, depilace, zábaly, kavitace, solárium, lymfodrenáž, masáže. Nabízíme i zpevnění a zeštíhlení postavy strojem FLABÉLOS.

4Pitnerová Věra - KLUB ZDRAVÍ PŘEROV2 pobočky

Palackého 1380/19, Přerov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme poradenství v oblasti zdravého životního stylu a péče o tělo. Náš tým spolupracujících lékařů a léčitelů, maserů a odborníků na výživu Vám doporučí přesné postupy a produkty přírodní medicíny na míru.

5Dvořáková Ludmila - STUDIO ZDRAVÍ LADA

Jateční 99/13, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Studio nabízí služby týkající se zlepšení zdravotního stavu i vzhledu, a to programy pro odstranění celulitidy, tvarování postavy či celkovou regeneraci. Poskytuje poradenství.

6Sivcová Daniela - SALON SIVCOVÁ DANIELA

Dvořákova 819/21b, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kadeřnický salon nabízí své služby pánům, dámám i dětem, a to ať už se jedná o běžné střihy, společenské účesy či účesy extravagantní.

7Sanitrník Vlastimil - masáže, rehabilitace

Náš masérský salón s více než 15 letou praxí se specializuje na zdravotní masáže, vodní terapie, relaxační služby (sauna, parní box, masážní vana).

8Jemelíková Pavlína-doteky reiki.cz

Nabízím kurzy Reiky a meditace. Poradím se zdravím stylem života. Provozuji praxi v pondělí.

9Hotel Na Jižní

3.7
★★★★★
★★★★★
(390)
Jižní čtvrť III…, Přerov I-Město Bezdlužná

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí svým zákazníkům příjemné ubytování, kvalitní gastroslužby a kompletní zázemí pro pořádání konferencí, rodinných či firemních oslav a v neposlední řadě svatebních oslav. K našemu komplexu patří taky sportcentrum se saunou.

10Vavříková Helena - Salvea club

Zborovská 1245, Hranice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Nabízím masáže a lymfodrenáže.


Masáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Masáže v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Masáže najdete 108 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 97 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 32 firem v regionu Přerov.